Agnieszka Woźniak-Starak pokazała swoją miłość! Fani zwrócili uwagę na pewien szczegół

2022-01-22 10:03
Agnieszka Woźniak-Starak pokazała swoją miłość!
Autor: Akpa

Agnieszka Woźniak-Starak (44 l.) pochwaliła się w sieci uroczym zdjęciem. Piękna prowadząca "Dzień Dobry TVN" pokazała swoją miłość. Jak ujawniła w opisie, to było uczucie, które pojawiło się już podczas pierwszego spotkania. Patrząc na nowe zdjęcie Agi, nikt nie ma wątpliwości, że jest ona szczęśliwa.

Agnieszka Woźniak-Starak pokochała góry. Kiedy dziennikarka ma tylko wolną chwilę, wyjeżdża na południe Polski, by odpoczywać na łonie natury. Na profilu instagramowym prezenterki pojawiło się urocze zdjęcie z nart. Gwiazda telewizji zdradziła, że pokochała zimowe wyprawy na skiturach. Jak twierdzi, była to miłość od... pierwszej trasy.

- To była miłość od pierwszej trasy. Dziś nie wyobrażam sobie sezonu bez skiturów 💙 Bez tłoku, bez kolejek, wolność i cisza… no chyba, że idziesz z kimś, kto ciągle gada, znam TAKIE! I też lubię 😂❤️😘 - podpisała zdjęcie Agnieszka Woźniak-Starak.

Przeczytaj także: Agnieszka Woźniak-Starak ROZSTAJE SIĘ! "Wcale nie będzie mi tak łatwo"

Na profilu instagramowym Agnieszki Woźniak-Starak nie brakuje malowniczych krajobrazów. Widać, że prowadząca "Dzień Dobry TVN" najlepiej odpoczywa właśnie na łonie natury. 

Fani komplementowali Agnieszkę Woźniak-Starak w komentarzach. Nie brakowało głosów, że gwiazda telewizji także i ich zaraziła miłością do skiturów. 

- A ja właśnie wczoraj miałam swój pierwszy skiturowy czas... I powiem tak....mega mi się podobało i chce więcej...

- To moje marzenie!

- Zainspirowała mnie pani tym typem narciarstwa - pisali fani.

Instagramowi obserwatorzy zwrócili jednak uwagę na pewien bardzo istotny szczegół.

W komentarzach pod zdjęciem pojawiły się pełne troski pytania o kask! 

- Bez kasku ? Przecież ten aktor zginął teraz niech Pani uważa na siebie - napisała zmartwiona internautka. 

- Na skiturach nie chodzi się w kaskach, za gorąco, a idąc raczej trudno się przewrócić 😅 Kask jest w plecaku, gdyby przyszło mi do głowy zjeżdżać poza trasą. Na zwykłych nartach zawsze jeżdżę w kasku - odpowiedziała Agnieszka Woźniak-Starak i uspokoiła fankę.

Zobaczcie urocze zdjęcie prowadzącej "Dzień Dobry TVN"

Czym są skitury? 

Skitury to narty przystosowane zarówno do zjazdów, jak i podchodzenia. Łączą one w sobie funkcjonalność nart zjazdowych oraz biegowych. 

Zobacz w naszej galerii, jak wygląda mieszkanie Agnieszki Woźniak-Starak.

Sonda
Lubisz zabawy na śniegu i zimowe spacery?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE