Agustin Egurrola

i

Autor: AKPA

Co tam się działo!

Syn Agustina Egurroli zadebiutował w Pytaniu na Śniadanie. Niezły przystojniak

2023-03-25 19:33

Ależ piękny widok. Agustin Egurrola w sobotni poranek był gościem „Pytania na śniadanie”. Tym razem do studia TVP zabrał całą rodzinę, ukochaną żonę Dianę i synka Oscara. Maluch jest uroczy. Z pewnością będzie z niego niezły przystojniak. Wie też jak zwrócić na siebie uwagę.

Znany choreograf ponad dwa lata temu poślubił piękną Dianę. Owocem ich miłości jest Oscar, którego mieli okazję poznać również widzowie „Pytania na śniadanie”. Nie ma wątpliwości, że Oscar, synek Agustina Egurroli, który właśnie debiutował przed kamerami skradł całe show podczas rodzinnej wizyty w śniadaniówce. Mały wiercipięta nie mógł usiedzieć w miejscu. Nieustannie tarmosił swego znanego tatę. Być może onieśmieliły go nieco kamery i aparaty. Z pewnością nie miał pojęcia, że ogląda go cała Polska… Cóż najważniejsze, że był po prostu sobą. Swoją drogą miło patrzeć jak chłopiec się rozwija. Warto zwrócić uwagę, że niezły z niego modniś. Rodzice zadbali o jego stylizację. Elegancik wyglądał jak rasowy model.

Agustin Egurrola ze związku z tancerką Niną Tyrką ma również córkę Carmen (15 l.). Nastolatka poszła w ślady znanych rodziców i także tańczy, choć wcale nie pod okiem taty.

Piękne zdjęcia Agustia z żoną i synkiem zobaczycie w naszej galerii!

Agustin Egurrola: Dlaczego znany choreograf sam nie uczy córki tańca?
Sonda
Czy oglądasz program „You Can Dance - Nowa Generacja"?
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają