Zygmunt Józefczak

i

Autor: Marek Lasyk/REPORTER/EN

Aktor serialu Vegi oraz dzieł o papieżu Janie Pawle II miał potworny wypadek. Spadł ze schodów

2022-05-08 9:18

Zygmunt Józefczak po potwornym wypadku potrzebuje pomocy internautów. Jego córka Agnieszka uruchomiła internetową zbiórkę pieniędzy, aby wspierać ojca w procesie zdrowienia. Aktora znanego z „Botoksu” i filmów o Janie Pawle II, czeka bardzo kosztowna rehabilitacja. Jego powrót do zdrowia będzie wiązał się z wydatkiem około 30 tys. miesięcznie. Poniżej link do zbiórki.

Zygmunt Józefczak walczył o życie po poważnym wypadku. Aktor spadł z metalowych schodów. Ma wieloogniskowy uraz czaszkowo-mózgowy. Józefczak po wypadku został przewieziony na oddział neurochirurgiczny w Krakowie, gdzie wykonano trepanację czaszki w celu odbarczenia krwiaków. 

W obecnej chwili proces leczenia został zakończony, lecz nie obejdzie się bez kosztownej rehabilitacji. Jej koszt to około 30 tys. zł na miesiąc. Ze względu na takie wymagania finansowe niezbędnej w procesie zdrowienia specjalistycznej rehabilitacji, córka Józefczaka uruchomiła internetową zbiórkę.

Agnieszka zwraca się do internautów z prośbą o finansowe wsparcie procesu zdrowienia ojca.

TUTAJ znajdziesz link do ZBIÓRKI

Zygmunt Józefczak, Siepomaga

i

Autor: siepomaga.pl/zygmunt-jozefczak

Zygmunt Józefczak to aktor i wykładowca w krakowskiej PWST. Wystąpił w wielu produkcjach teatralnych i filmowych. Znany jest również z roli lektora, głównie w filmach dokumentalnych. Na większą skalę kojarzony może być z „Botoksu” Patryka Vegi, a także z filmów o papieżu Polaku. Zygmunt Józefczak zagrał w filmie pt. „Jan Paweł II” oraz „Karol. Człowiek, który został papieżem”.

Pogrzeb tragicznie zmarłej Zosi z Kudowy
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE