Aktor znany z "Harry'ego Pottera" pokazuje swoją córeczkę na Instagramie. Fani pozytywnie zaskoczeni

2022-01-22 22:54
Rupert Grint
Autor: East News

Rupert Grint - aktor znany z serii filmów o Harrym Potterze - sporadycznie ukazuje w mediach społecznościowych aspekty swojego osobistego życia. Jego Instagram zawiera jedynie kilka postów. Sam aktor zwraca na to uwagę i mówi, że: „idzie mi beznadziejnie na Instagramie”. Tym razem udało mi się jednak pozytywnie zaskoczyć swoich fanów. Pochwalił się zdjęciem córeczki, co rozczuliło obserwatorów, oczekujących na informacje o życiu prywatnym Grinta.

Seria filmów o przygodach Harry'ego Pottera i dwójki jego przyjaciół, biła rekordy popularności na całym świecie. Z kolei dzięki serii książek „Harry Potter”, J. K. Rowling stała się miliarderką. Aktorzy grający główne postaci w ekranizacji bestsellera, stali się gwiazdami światowego formatu. Pomimo, iż od premiery ostatniego filmu minęło już ponad 10 lat, wciąż są oni rozpoznawani, a w mediach społecznościowych huczy od ciekawostek z ich życia osobistego.

Wyjątkiem dotychczas był Rupert Grint, który sporadycznie udzielał się w mediach społecznościowych. Od jakiegoś czasu jednak jeden z takich gorących tematów zaczął dotyczyć filmowego Rona. Fani od końcówki 2020 roku wiedzą, że aktor ma córeczkę. Niedawno Grint postanowił podzielić się wizerunkiem swojej pociechy na Instagramie.

Aktor dopiero w listopadzie 2020 roku publicznie pochwalił się pierwszym zdjęciem z córeczką i ujawnił jej imię. Tym razem zamieścił na swoim instagramowym koncie długo wyczekiwaną przez fanów fotografię, przedstawiającą Wednesday na krzesełku reżyserskim. Fani są pozytywnie zaskoczeni ukazaniem jej wizerunku, ale również rozczuleni.

Witam. Okazuje się, że idzie mi beznadziejnie na Instagramie. Ale i tak życzę Wam szczęśliwego nowego roku! Dziękuję wszystkim za obejrzenie "Harry Potter Reunion". Przyjemnie jest spojrzeć w przeszłość i podzielić się z Wami wszystkimi wspomnieniami.

Sonda
W jakiej formie lubicie Harrego Pottera najbardziej?
Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 21.01.2022
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE