Bohun z Ogniem i mieczem obchodzi dziś urodziny! Kochały się w nim miliony Polek. Padniecie, gdy zobaczycie jak teraz wygląda! [ZDJĘCIA]

i

Autor: AKPA Bohun z "Ogniem i mieczem" obchodzi dziś urodziny! Kochały się w nim miliony Polek. Padniecie, gdy zobaczycie jak teraz wygląda! [ZDJĘCIA]

Bohun z "Ogniem i mieczem" obchodzi dziś urodziny! Kochały się w nim miliony Polek. Padniecie, gdy zobaczycie jak teraz wygląda! [ZDJĘCIA]

2021-07-12 18:37

Aleksandr Domogarow, czyli filmowy Bohun z "Ogniem i mieczem" skradł serca milionów Polek. Dziś kończy 58 lat! Nieziemsko przystojny aktor w połączeniu z bezwzględnością, męskością i romantyczną duszą Kozaka, z miejsca stał się ulubieńcem widzów. Nie da się ukryć, że już tak nie wygląda. W końcu podczas kręcenia filmu "Ogniem i mieczem" miał 36 lat. Jego urodę naznaczył nie tylko upływ czasu, ale i niewyobrażalne tragedie, które go spotkały. Aleksandr Domogarow próbował się zabić, totalnie się załamał po pasmie nieszczęść, które go spotkały. Czarę jego goryczy, która pchnęła go w stronę samobójstwa, była straszna śmierć młodego syna.

Aleksandr Domogarow, rosyjski aktor, cieszył się ogromną popularnością w Polsce po tym, jak wcielił się w rolę Bohuna w "Ogniem i mieczem". Nie było kobiety, która nie westchnęłaby na widok tego Kozaka. Choć dziś ciężko wyobrazić sobie innego aktora na jego miejscu, to okazuje się, że początkowo produkcja proponowała tę rolę Bogusławowi Lindzie. Aleksandr Domogarow udowodnił, że jest stworzony do tej roli, a po sukcesie "Ogniem i mieczem" na kolejne propozycje nie musiał długo czekać. Dziś mężczyzna kończy 58 lat! Poznajcie szczegóły z jego życia i sprawdźcie, jak wygląda po latach od występu w "Ogniem i mieczem". Gwarantujemy, że filmowy Bohun zmienił się nie do poznania. Będziecie w szoku!

NIE PRZEGAP: Majewski oświadczył się Deynn po raz drugi! Była ceremonia w dresach, teraz "czas na wersję w sukni i garniaku"

Aktor miał też ogromne rzesze fanek, które za nim po prostu szalały. Słynął także z ogromnego poczucia humoru. Kiedy jednak z jego wielbicielek powiedziała mu, że "wypadł zabójczo jako Bohun", odpowiedział jej, że "w życiu wygląda tak samo".

Aleksandr Domogarow już tak nie wygląda. Bohun z "Ogniem i mieczem" bardzo się zmienił

Nic więc dziwnego, że aż cztery razy stawał na ślubnym kobiercu. Niestety, nie miał szczęścia w miłości. Wszystkie jego małżeństwa kończyły się dość nieprzyjemnymi rozwodami, przez które coraz bardziej był załamany. Aktor próbował popełnić samobójstwo i podciął sobie żyły. Gdyby nie to, że przyszedł jego brat, który szybko zareagował, mogłoby to skończyć się tragicznie. Aleksandr Domogarow przez pobyt w szpitalu nie mógł uczestniczyć w pogrzebie ukochanego syna. Zmarł w wieku zaledwie 23 lat. Chłopak brał udział w strasznym wypadku, a obrażenia czaszki okazały się zbyt poważne, by mógł przeżyć.

ZOBACZ TAKŻE: Boska sukienka idealnie podkreśla jej ciało! Padniecie na widok 53-letniej Ewy Drzyzgi! [FOTO]

Dziś Aleksandr Domogarow ma już 57 lat i nie wygląda, jak Bohun, w którym kochały się miliony fanek. Jego wygląd naznaczył nie tylko czas, ale i osobiste tragedie. Nie wstydzi się tego, że znacznie przybyło mu kilogramów, a jego włosy coraz bardziej pokrywają się siwizną. Zobaczcie, jak teraz wygląda na zdjęciach niżej. W galerii znajdziecie także foto z jego ukochanym synem, który zmarł tragiczną śmiercią. 

NIE PRZEGAP: Karol Strasburger i jego żona przechodzą małżeński kryzys? Szokujące plotki! Wiemy, jaka jest prawda

Pożar Lidla w Warszawie