Aleksandra Hamkało żegna się z serialem. Zastąpi ją Ada Fijał

2019-02-10 11:06
Na dobre i na złe odcinek 701. Marcin (Filip Bobek), Julka Burska (Aleksandra Hamkało)
Autor: Artrama Na dobre i na złe odcinek 701. Marcin (Filip Bobek), Julka Burska (Aleksandra Hamkało)

Aleksandra Hamkało (31 l.) była gwiazdą pierwszego sezonu serialu "Ślad". Obecnie trwają prace nad nowymi odcinkami, które zobaczymy wiosną. Niestety, nie zobaczymy w niej młodej gwiazdy. Jej miejsce zajmie Ada Fijał (43 l.).

Nowy sezon serialu "Ślad" zapowiada się niezwykle emocjonująco. W ekipie specjalistów pojawią się: nadkomisarz Maja Oleander (Joanna Koroniewska), specjalista IT Jurek Cichocki (Marcel Sabat), komisarz Paweł Herman (Waldemar Błaszczyk) i lekarz medycyny sądowej Nikola Jastrzębska, która zastąpi Anię Szpunar - bohaterkę graną przez Aleksandrę Hamkało. 

Hamkało postanowiła zrezygnować z serialu, a grana przez nią bohaterka zarekomendowała na swoje miejsce właśnie Jastrzębską. 

- Będzie krew, pot i łzy. Wiele emocji, wiele kolorów i wiele silnych kobiet - zapowiada Ada Fijał.

O tym czy faktycznie tak będzie, przekonamy się wiosną.

Aleksandra Hamkało ma ostatnio bardzo gorący okres w życiu zawodowym. Jest w stałej obsadzie "Na dobre i na złe", a niedawno zagrała w komedii "Miszmasz, czyli kogel mogel 3", wcielając się w postać Agnieszki Wolańskiej.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE