Aleksandra Justa komentuje rozstanie Zamachowskich. Wspiera byłego męża?

i

Autor: AKPA Aleksandra Justa komentuje rozstanie Zamachowskich. Wspiera byłego męża?

Aleksandra Justa komentuje rozstanie Zamachowskich. Wspiera byłego męża?

2021-03-24 11:21

Aleksandra Justa (52 l.) i Zbigniew Zamachowski (60 l.) byli małżeństwem do 2012 roku. Niestety, po latach wspólnego życia, ich drogi się rozeszły. Aktor związał się z Moniką Richardson (49 l.) dwa lata później. Dziś małżeństwo Moniki i Zbigniewa Zamachowskich przechodzi kryzys. Artysta wyprowadził się od ukochanej. Aleksandra Justa komentuje ich rozstanie. Wspiera byłego męża?

Zbigniew Zamachowski i Monika Zamachowska przeżywają kryzys. Para nie mieszka już razem. Aktor wynajął kawalerkę i wyprowadził się ze wspólnego mieszkania. Zabrał najpotrzebniejsze rzeczy, a wśród nich obraz i zostawił żonie mieszkanie warte fortunę.

NIE PRZEGAP: Gwiazda serialu TVP chodzi na terapię i alarmuje o dobrych specjalistów! "Potrzebuje pomocy"

Monika i Zbigniew związali się w 2011 roku, tuż przed rozwodem aktora z Aleksandrą Justą. Siedem lat temu wzięli ślub, jednak ich związek przeżywa ogromny kryzys, w którym mężczyzna otrzymuje wsparcie od byłej żony. Z Aleksandrą Justą był związany przez lata, para doczekała się nawet czwórki dzieci: Marii (27 l.), Antoniego (24 l.), Tadeusza (22 l.) i Bronisławy (20 l.). Dziś cała rodzina wspiera go w trudnych chwilach.

Aleksandra Justa komentuje rozstanie Zamachowskich. Wspiera byłego męża?

Aleksandra Justa zabrała głos w sprawie rozstania jej byłego męża z Moniką Zamachowską: - Zbyszek nigdy nie zerwał kontaktu z rodziną. Mimo rozwodu jesteśmy w dobrych relacjach, a drzwi naszego rodzinnego domu w Pęcicach są dla niego zawsze otwarte - zdradziła portalowi Pomponik.pl.

NIE PRZEGAP: Szczęka opada na widok tego, jak mieszkała Monika Zamachowska! Oto willa, którą straciła przez alimenty Zbyszka [ZDJĘCIA]

- Zbyszek chce, by zamieszanie związane z jego rozstaniem minęło jak najszybciej. Rozumie Monikę, która niesłusznie oskarżana o rozbicie jego małżeństwa z Olą, czuła potrzebę tłumaczenia. Teraz najważniejszy jest dla niego święty spokój - podsumował informator portalu.

Ukradli rower syna Zamachowskiej. Wszystko się nagrało