Anna Kalczyńska znowu może przytulić swoje dzieci! Te zdjęcia chwytają za serce

i

Autor: akpa Anna Kalczyńska znowu może przytulić swoje dzieci! Te zdjęcia chwytają za serce

Wpadka w "Dzień dobry TVN"

Ależ gafa Anny Kalczyńskiej. Nawet Grażyna Torbicka nie zdołała wyprowadzić jej z błędu

2023-01-15 17:09

Do niecodziennej sytuacji doszło w "Dzień dobry TVN". Anna Kalczyńska mówiąc o Paszportach Polityki wspomniała, że jednym z laureatów nagrody był Paweł Pawlikowski. Na jej słowa zareagowała Grażyna Torbicka, która zauważyła, że Pawlikowski nigdy nie otrzymał tej nagrody, jednak Kalczyńska stanowczo trwała przy swoim. Jak szybko wychwycili internauci to Torbicka miała rację.

Gafa Anny Kalczyńskiej w "Dzień dobry TVN"

Już we wtorek, 17 lutego po raz kolejny odbędzie się gala wręczenia Paszportów Polityki. O wydarzeniu rozmawiano podczas porannego wydania "Dzień dobry TVN". Prowadzący Anna Kalczyńska i Andrzej Sołtysik rozmawiali na ten temat z zaproszoną do studia Grażyną Torbicką. W pewnym momencie, podczas wspominania laureatów z poprzednich lat, Anna Kalczyńska wspomniała jakoby Paweł Pawlikowski miał zostać uhonorowany Paszportem Polityki. Grażyna Torbicka starała się wyprowadzić prowadzącą z błędu, jednak Kalczyńska była nieprzekonana. Nerwowo przewertowała notatki i potwierdziła, że Pawlikowski został nagrodzony ową nagrodą. Grażyna Torbicka w końcu odpuściła, jednak jak się okazuje to ona miała rację. Paweł Pawlikowski nigdy nie był laureatem Paszportów Polityki, nie była nawet nigdy nominowany. 

Zobacz także: Mariolka nie wystąpiła w ostatnim odcinku "Świata według Kiepskich". Barbara Mularczyk-Potocka zdradziła prawdę

Wymagania gwiazd przed koncertami. Bez tych rzeczy nie wystąpią

Takiego talk show jakiego jeszcze nie było!

MELLINA Marcina Mellera w Esce ROCK. Włącz teraz i posłuchaj!

Listen on Spreaker.