Alicja Bachleda-Curuś

i

Autor: AKPA / Baranowski

Co się stało?

Alicja Bachleda-Curuś przyleciała do Polski. Posiedziała kilka dni i musiała pilnie wracać do Stanów! Wiemy, co z jej synem

2023-07-06 14:57

Alicja Bachleda-Curuś (40l.) przyleciała niedawno Polski. W kraju nad Wisłą nie posiedziała jednak długo. Aktorka niespodziewanie pilnie musiała wracać do Stanów Zjednoczonych. Wiemy, z kim zostawiła swojego syna, Henrego Tadeusza. Poznajcie szczegóły!

Alicja Bachleda-Curuś to jedna z nielicznych polskich aktorek, która robi karierę za granicą. Wiele lat temu wyleciała do Los Angeles, by spełnić swój amerykański sen. W 2008 roku na planie filmu "Ondine" poznała Collina Farella i zakochali się w sobie bez pamięci. W październiku 2009 roku na świat przyszedł ich syn, Henry Tadeusz. Niestety, ta miłość nie przetrwała próby czasu. W 2011 roku para rozstała się.

Alicja Bachleda-Curuś przyjechała do Polski. Musiała pilnie wrócić do Stanów

Alicja Bachleda-Curuś i Henry Tadeusz przylecieli do Polski. Jak jednak informuje "Życie na Gorąco", aktorka w kraju spędziła zaledwie kilka dni i pilnie wróciła do Stanów. Syn został jednak z dziadkami.

- Tym razem przyjechała zaledwie na chwilę, musiała szybko wrócić do USA, bo miała wyjątkowo poważne powody - możemy przeczytać w tygodniku.

Dziadkowie nie mieli nic przeciwko temu, aby zaopiekować się wnukiem, jak informuje znajoma rodziny, zapewniają mu masę atrakcji. - Są najszczęśliwsi, kiedy Henio pojawia się u nich w domu. Zapewniają mu masę atrakcji, ale przede wszystkim zabierają w góry, gdzie opowiadają o jego przodkach i rodzinie - podaje tygodnik.

Zobacz poniższą galerię: Alicja Bachleda-Curuś: Wynajęła willę w Hollywood

Halina Kowalska ma długi. Komornik puka do jej drzwi w Skolimowie: Błagam o pomoc