Alicja Majewska

i

Autor: AKPA

Wokalistka odmówiła!

Alicja Majewska miała odnieść "szybki sukces". Propozycja taka, że kapcie spadają!

2022-12-12 14:58

Alicja Majewska (74 l.) założyła niedawno TikToka. Na jej profilu można obejrzeć wiele ciekawych filmików, a w jednym z nich możemy posłuchać, jaką propozycję przed laty otrzymała wokalistka. Miała odnieść "szybki sukces", obarczony jednak kosztowną dla niej decyzją. Ostatecznie piosenkarka odmówiła! Wiemy, o co chodziło.

Alicja Majewska od lat zachwyca talentem artystycznym. Piosenkarka, znana z wykonu takich hitów jak "Odkryjemy miłość nieznaną" czy "Być kobietą", chętnie zapraszana jest wciąż do licznych programów telewizyjnych. Niedawno 74-letnia wokalistka założyła TikToka, chcąc najwyraźniej dotrzeć z przekazem do młodszych odbiorców. Z filmików, jakie tam wrzuca, można poznać wiele ciekawostek na temat jej życia. Ostatnio na łamach "Super Expressu" donosiliśmy na przykład o jej współpracy scenicznej z Włodzimierzem Korczem (79 l.), czyli o duecie, który był błędnie przez wielu postrzegany jako małżeński. "A to on nie jest mężem?!", pytali zaskoczeni fani. "Nigdy nie byliśmy (małżeństwem - przyp.red)", odpowiadała Majewska. Korcz to bowiem mąż Elżbiety Starosteckiej. Tym razem Majewska zaserwowała na TikToku kolejny filmik, obejmujący tematyką Korcza. Dostała taką propozycję, że kapcie spadają! Kto by pomyślał...

Alicja Majewska miała odnieść "szybki sukces", ale odmówiła!

Alicja Majewska wrzuciła do mediów społecznościowych nagranie sprzed lat, na którym opowiada, jak dostała propozycję, która miała zapewnić jej "szybki sukces". Postanowiła jednak odmówić. Dlaczego? O co poszło? Jej wypowiedź rozwiewa wątpliwości.

"Jeden z najbardziej popularnych polskich kompozytorów umówił się ze mną spotkanie i złożył taką propozycję. Powiedział: "stara, za dwa miesiące nagrywasz płytę w polskich nagraniach". W tym czasie czekało się na nagranie płyty tak około dwóch lat. "Załatwiam ci najlepszych polskich kompozytorów. Jeden warunek - bez Korcza". Jak państwo się zapewne domyślają, ja tej propozycji nie przyjęłam. I chyba nie żałuję", powiedziała Alicja Majewska.

Na nagraniu widać, jak w oczach Włodzimierza Korcza pojawiły się łzy. Fani odebrali filma", piszą komentujący. "A czemu Korcz przeszkadzał i komu?", dopytywano. "Ciężko powiedzieć, może zbyt duża konkureik bardzo pozytywnie. "Piękni ludzie, piękna przyjaźń, piękna muzyka", "to była najlepsza decyzja na rynku muzycznym lat 80? Dziś już się nie dowiemy", odpisała Majewska.

Zobacz również poniższą galerię zdjęć: Emerytury gwiazd: Alicja Majewska, Maryla Rodowicz, Krzysztof Cugowski

Filmik obejrzysz pod galerią.

Sonda
Lubisz utwory Alicji Majewskiej?
Alicja Majewska trafi do domu opieki? Smutne doniesienia o jurorce "The Voice Senior"
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany