Allan Krupa był w szoku, gdy się dowiedział! Dziecko jest już w drodze!

2022-04-14 17:38
Edyta Górniak, Allan Krupa, Dariusz Krupa
Autor: AKPA Edyta Górniak, Allan Krupa, Dariusz Krupa

Allan Krupa niedawno skończył 18 lat i wciąż jest oczkiem w głowie sławnej mamy - Edyty Górniak. Dużo gorzej układa mu się relacja z ojcem, którego nie widział od czasu, gdy ten trafił do więzienia. Tymczasem kolorowa prasa donosi, że rodzina Allana już niebawem się powiększy, a za kilka miesięcy na świecie pojawi się dziecko. Poznajcie szczegóły.

Allan Krupa przez lata miał bardzo słaby kontakt z ojcem, a ich relacja właściwie zakończyła się z chwilą, w której Dariusz trafił do więzienia. 18-latek ostatnio udzielił wywiadu serwisowi "Co za tydzień", w którym otwarcie przyznał, że nie ma kontaktu z ojcem i nie zależy mu na tym, by go odnowić. 

- Z ojcem nie mam żadnego kontaktu. Tak naprawdę nic w moim życiu nie wypływa z mojej relacji z ojcem. To już było, nic więcej nie będzie. Nie mam z nim kontaktu i nie będę miał – powiedział syn Edyty Górniak.

Po rozwodzie z Edytą Górniak, Dariusz Krupa związał się z Izabelą Adamczyk. Owocem ich związku, który nie przetrwał próby czasu, jest 11-letnia córka Lea. Dariusz obecnie związany jest z tajemniczą szatynką, która jest młodsza od niego o około 20 lat. Tymczasem "Życie na gorąco" donosi, że ukochana Krupy jest w ciąży.

- Nikt nawet nie przypuszczał, że po wyjściu z więzienia nie znajdzie w sobie determinacji, by odzyskać więź z synem. Wkrótce będzie miał ku temu kolejny ważny powód – jego partnerka spodziewa się dziecka, a Allan znów zostanie starszym bratem – czytamy w gazecie.

Podobno wiadomość o powiększeniu rodziny dotarła już do Allana i była dla niego sporym szokiem. Myślicie, że będzie chciał poznać swojego nowego braciszka lub siostrzyczkę? 

Sonda
Czy myślisz, że Edyta Górniak bedzie miała problemy z synem?
Syn Edyty Górniak zaczyna karierę. Zafundowała mu teledysk na 18. urodziny
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE