A jednak!

Poznaliśmy prawdziwą przyczynę rozstania syna Edyty Górniak z dziewczyną! Jest zupełnie inaczej, niż myślicie

2023-09-06 11:38

Allan Krupa, syn Edyty Górniak, po dwóch lat związku rozstał się z dziewczyną Angeliką Dziedzic. Teraz młody artysta ujawnił, dlaczego jego relacja z partnerką się skończyła. Poznaliśmy prawdziwą przyczynę rozstania syna Edyty Górniak z dziewczyną! Na ten temat krążyły różne plotki, ale w końcu prawda wyszła na jaw. Jest zupełnie inaczej, niż myślicie.

Edyta Górniak jest bardzo mocno związana je swoim jedynym synem Allanem Krupą. 19-letni chłopak jest oczkiem w głowie mamusi. Piosenkarka mocno przeżyła rozstanie Allana z byłą już dziewczyną Angeliką Dziedzic. - Zarówno Allan, jak i Andżelika poprosili Edytę o spotkanie. I choć miała wtedy koncerty i wykłady za granicą, spotkała się zarówno z jednym, jak i drugim. Rozmawiali godzinami. Starała się zrozumieć i wesprzeć oboje. A przy okazji też nie wtrącać się za bardzo - mówił nam informator z kręgu Edyty Górniak. Teraz głos w sprawie rozstania zabrał sam Allan Krupa. Wiele osób myślało, że syn Edyty Górniak rozstał się z partnerką z powodów mieszkaniowych, a konkretnie przez szybką decyzję o wspólnym zamieszkaniu. Sam zainteresowany inaczej na to patrzy. - Raczej nie. To były kwestie osobowości i charakteru - wyznał Allan Krupa w rozmowie z Plejadą. W naszej galerii prezentujemy zdjęcia syna Edyty Górniak Allana z byłą już partnerką Angeliką Dziedzic

Nasze drogi się rozeszły i tyle. To się stało przez prywatne kwestie, ale rozeszliśmy się w zgodzie i z tego się cieszę, że tak to wyszło. Wiadomo, nie każdy jest stworzony dla każdego i niestety zajęło nam trochę czasu, żeby się o tym przekonać - podkreślił syn Edyty Górniak.

"Kogel mogel" ma już 35 lat! Co pamiętasz z tej kultowej komedii?

Pytanie 1 z 13
Na jakie studia dostała się Kasia Solska?
MAKIJAŻYSTKA GWIAZD Beata Milczarek o Edycie Górniak: "BARDZO MI POMAGAŁA"
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany