Koniec Kiepskich?

i

Autor: Akpa Koniec Kiepskich?

Andrzej Grabowski przekazał fatalne wieści. To naprawdę już koniec

2022-04-10 14:32

Przez lata „Świat według Kiepskich” był sztandarową produkcją Polsatu. Dziś nikt nie chce o nim mówić po tym, jak ostatni sezon okazał się klapą. Nawet Andrzej Grabowski (70 l.) nie jest zainteresowany tym, co stanie się z serialem. – Nie wiem. Nie interesuję się tym nawet, bo przecież oprócz „Kiepskich” mam mnóstwo innych rzeczy - postawił sprawę jasno.

Ostatnio informowaliśmy, że Andrzej Grabowski faktycznie nie musi tęsknić za rolą Ferdka Kiepskiego, bo w ostatnich miesiącach zarobił ok. 1,5 mln zł, występując w 10 filmach i 4 serialach. W świadomości widzów wciąż jednak pozostaje bezrobotnym leniem przed telewizorem, w którego wciela się od 1999 r. Jesienią zobaczyliśmy nowe odcinki „Kiepskich” – ostatnie z udziałem Ryszarda Kotysa (†88 l.) i Dariusza Gnatowskiego (†59 l.).

Według dostępnych danych za reklamę w przerwie odcinka trzeba było zapłacić 83,6 tys. zł! Z każdym miesiącem cena spadała. Ostatecznie  wyniosła 1900 zł, a godzinę emisji zmieniono na środek nocy. To wszystko sprawiło, że o nagrywaniu kontynuacji nikt nie chce mówić, co więcej – nie wiadomo, czy i kiedy zobaczymy nagrany w 2021 roku sezon.

Zobacz: Andrzej Grabowski po zwolnieniu z Polsatu klepie biedę? Wyliczyliśmy jego zarobki

Menedżerka Sebastiana Stankiewicza (44 l.), czyli serialowego Oskara, nie zdradza czy jej podopieczny wejdzie kiedykolwiek na plan. Odesłała nas do producentów, producenci – do Polsatu. My natomiast od kilku dni nie otrzymaliśmy odpowiedzi od nikogo ze stacji.

Sam główny bohater przestał widzieć sens kontynuowania produkcji. – Nie kręcimy tego od ponad roku i nie wiem, czy kręcić będziemy. Nawet mnie to nie interesuje. Jeżeli nie będą kręcić, to znaczy, że nie. No i tyle. To znaczy, że coś się skończyło... – wyznał Grabowski, który, jak wiadomo, podkreślał też, że jak będzie konkretna propozycja finansowa, to będzie o niej rozmawiał. Trudno jednak teraz o taką...

Zobacz: Kiepski koniec "Świata według Kiepskich". Tak fatalny wynik nie pozostawia żadnych złudzeń

Klątwa Kiepskich. Sąsiedzi i znajomi Ferdka, którzy odeszli
Sonda
Co sądzisz o nowych odcinkach "Świata według Kiepskich"?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE