Andrzej z "Sanatorium miłości" zdradza, czego nie pokazały kamery! Te sceny zostały wycięte

2022-07-25 17:25

Andrzej to jeden z najpopularniejszych uczestników "Sanatorium miłości". W rozmowie z portalem Pomponik mężczyzna wyjawił, jakich scen nie pokazały kamery. Opowiedział również, co sądzi o montażu odcinków oraz o tym, jak został przedstawiony na ekranie.

Andrzej z Sanatorium miłości zdradza, czego nie pokazały kamery

i

Autor: AKPA/Telus

Finał "Sanatorium miłości" już za nami, a fani formatu nadal chcą znać szczegóły ostatniego, 4. sezonu programu. Nic dziwnego - w końcu show cieszy się ogromną popularnością, a kuracjusze z ostatniego sezonu podbili serca widzów. Fanów interesują nie tylko szczegóły z życia prywatnego uczestników "Sanatorium miłości", ale także kulisy powstawania programu. Niedawno Mariola Busk rozwiała ich wątpliwości dotyczące aranżowania związków przez producentów show. Poza tym widzowie chcą wiedzieć, jakie sceny zostały nagrane, ale ostatecznie nie pojawiły się w telewizji. To pytanie zadał Andrzejowi Sikorskiemu reporter portalu Pomponik. 

Było wiele scen, które nie zostały pokazane. Wynikało to z realizacji programu i możliwości ramowych poszczególnych odcinków. Na pewno nie pokazano koni, na których jeździliśmy, ani aerobiku w basenie [...]. Generalnie to, co pokazano, to była kwintesencja tego, co tam się zdarzyło - powiedział senior.

Reporter Pomponika zapytał również Andrzeja o to, co sądzi na temat montażu programu. Mężczyzna uważa, że zdarzenia zostały pokazane w sposób autentyczny. Nie ma również zastrzeżeń do sposobu przedstawienia swojej osoby.

Autentyczność zdarzeń w programie była bliska ideałowi. Montaż może pewne rzeczy pokazać trochę inaczej. Rzeczywiście można ukierunkować osobę tak, jak producenci tego chcą. Na szczęście dla nas takie rzeczy nie nastąpiły. Natomiast wiele rzeczy tam było takich autentycznych, prawdziwych. Jeśli ktoś w swoim wyrazie jest autentyczny i szczery, to te rzeczy później wychodzą [...] Ja zostałem pokazany powiedzmy w 95% takim, jaki naprawdę jestem.

Zobacz zdjęcia z finału 4. edycji "Sanatorium miłości"!

Nie żyje Nina Busk. Wzruszający wywiad z bohaterką Sanatorium Miłości
Sonda
Oglądasz "Sanatorium miłości"?

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki