Anna Król

i

Autor: @Facebook Sanatorium miłości TVP

Imponujące efekty!

Ania z „Sanatorium miłości” zrzuciła 20 kg. Miała potężną motywację, teraz wygląda olśniewająco

2023-08-03 12:39

Anna Król była jedną z bohaterek 3. edycji "Sanatorium miłości". W ostatnim czasie uczestniczka hitowego show TVP zmieniła się nie do poznania. Po zrzuceniu 20 kg wygląda znakomicie. Jak się okazuje, kobieta miała bardzo silne wsparcie w rodzinie, a do zmian zmotywował ją syn. Teraz opowiedziała, jak udało jej się dokonać tak spektakularnej przemiany.

Anna Król była to jedna z uczestniczek 3. sezonu "Sanatorium miłości". Sympatyczna bohaterka znalazła w show swojego wybranka i związała się ze Zbigniewem. Choć w programie nie brakowało między nimi perypetii - Zbyszek przez chwilę zboczył z ich wspólnego kursu, to para ostatecznie została razem. Ania i Zbigniew planują wkrótce związać się również formalnie - to będzie kolejny ślub uczestników miłosnego formatu. 

Ania z "Rolnik szuka żony" przeszła metamorfozę

Fantastyczną figurę Ani można było podziwiać w emitowanej ostatnio w TVP "Biesiadzie góralskiej". Taneczna impreza w góralskim stylu była okazja do świetnej zabawy. Ania chętnie tańczyła, była pełna energii i... kilka rozmiarów mniejsza. W obcisłych dżinsach, białej bluzce i czerwonej góralskiej chuście na biodrach prezentowała się rewelacyjnie. O tym jak dokonała takiej przemiany opowiedziała zaś w "Pytaniu na śniadanie". Okazuje się, że zbliżający się ślub nie był jedyną motywacją. Najbardziej zdopingował Annę do zmiany stylu życia syn, który jest trenerem personalnym. - U mnie motywacja była taka, że mój syn jest trenerem personalnym i co kilka dni słyszałam: "Mama, weź się za siebie" - wyznała seniorka.

Ania schudła 20 kg bez diety cud i forsownych treningów, za to zdrowo

Anna nie stosowała żadnej diety cud ani forsownych treningów. Zadbała jednak o eliminację z diety niezdrowych produktów i pokochała spokojny ruch na świeżym powietrzu. - Odrzuciłam napoje gazowane, słodycze, smażone rzeczy. Musiałam o 180 stopni zmienić nawyki żywieniowe. (...) Dieta to nie jest katowanie się, tylko właściwe żywienie" - wyjaśniała w popularniej śniadaniówce. Dodała również, że zamiast robić wycisku na siłowni wybrała na długie spacery, zumbę i zajęcia taneczne.

Anita z „Sanatorium miłości”: Partner przekręcił mnie na duże pieniądze
Sonda
Lubisz program "Sanatorium Miłości"?