Ludzie piszą, że wygląda STRASZNIE! Anna Dereszowska pochwaliła się powalającą metamorfozą! [ZDJĘCIA]

2022-01-24 21:22
Ludzie piszą, że wygląda STRASZNIE! Anna Dereszowska pochwaliła się powalającą metamorfozą! [ZDJĘCIA]
Autor: AKPA Ludzie piszą, że wygląda STRASZNIE! Anna Dereszowska pochwaliła się powalającą metamorfozą! [ZDJĘCIA]

Anna Dereszowska pochwaliła się w sieci swoją metamorfozą i poprosiła internatów o ocenę. Jej przemiana nie spodobała się zdecydowanej większości komentujących. Piszą jej, że jej nowa fryzura jest straszna, postarzyła ją o co najmniej 20 lat i sprawiła, że wygląda jak "własna ciotka". Tylko niewielka część fanów aktorki skwitowała jej przemianę pisząc, że najważniejsze, aby jej się podobało. Zobaczcie jej zdjęcia niżej. Rzeczywiście jest aż tak źle?

Anna Dereszowska jest jedną z najbardziej rozchwytywanych aktorek, więc często na potrzeby kolejnych ról przechodzi metamorfozę. Gwiazda podzieliła się w sieci zdjęciem nowej fryzury. Dereszowska pokazała się w bardzo krótkich, lokowanych włosach w odcieniu czekoladowego brązu. Poprosiła też swoich fanów o opinie, czy powinna mieć taką fryzurę dłużej. Uspokoiła ich też, że to tylko peruka.

- Tak, czy nie? Żeby nie było za późno - spytała Anna Dereszowska.

NIE PRZEGAP: Nie uwierzycie! W takim stanie Ewa Drzyzga prowadziła "Dzień dobry TVN"!

Pod jej zdjęciem pojawiła się istna lawina komentarzy, zdecydowana większość zdecydowanie negatywnych. Internauci piszą, że w takich włosach wygląda strasznie i w dodatku mocno ją postarzają.

- Jezusku, strasznie; Nie. Niestety w tej fryzurze wygląda Pani jak własna ciotka.; Rany Jurek NIEEEE, jeden gest i z pięknej kobiety robi się babuszka... - czytamy w popularnych komentarzach.

Tylko nieliczni stanęli w obronie metamorfozy aktorki.

- Nie ważne co mówią inni, ważne jak sama Pani się czuje w takiej fryzurze... Piękna Kobieta we wszystkich fryzurach wygląda pięknie, to samo tyczy się ubrań, gdzie jednej z Pań nie pasuje na innej leży jak ulał.... pozdrawiam,życząc tylko takich dylematów w życiu osobistym i zawodowym - pisze jedna z fanek.

Zobaczcie na zdjęciu niżej nową fryzurę Dereszowskiej. Rzeczywiście jest aż tak źle? Oddajcie swój głos w sondzie niżej.

NIE PRZEGAP: Co się dzieje z Teresą Lipowską?! Gwiazda "M jak miłość" przestała już rozpoznawać koleżanki!

Galeria powyżej: Anna Dereszowska i jej partner Daniel Duniak

Sonda
Czy Dereszowskiej pasuje nowa fryzura?
Anna Dereszowska w ciąży. „Jestem mamą po 40-stce i odczuwam już trudy tego stanu”
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE