Anna Dymna połączyła siły z Ralphem Kamińskim. Efekt - eksplozja emocji. Aż trudno powstrzymać łzy

2023-09-27 14:12

Anna Dymna i Ralph Kamiński połączyli siły z okazji 20-lecia istnienia Fundacji "Mimo wszystko". Powstała piosenka i teledysk - tak wzruszające, że od pierwszych chwil oglądania i słuchania łzy cisną się do oczu. Przepiękny tekst napisał Jacek Cygan, a w teledysku wystąpiło wiele polskich gwiazd, które pięknie połączyły pokolenia. Wśród nich Irena Santor i Katarzyna Dowbor, a obok m.in Quebonafide i Jann oraz laureaci Konkursu Zaczarowanej Piosenki.

Anna Dymna, Ralph Kamiński

i

Autor: AKPA

Prowadzona przez Annę Dymną Fundacja "Mimo wszystko" została oficjalnie zarejestrowana dokładnie 20 lat temu, 26 września 2003 r. Od tamtej pory przez jej progi przewinęły się tysiące potrzebujących. Nikt nie został zostawiony bez opieki. Łączna liczba beneficjentów programów fundacji może szokować - to ponad 40 tyś. niepełnosprawnych, którzy uzyskali pomoc. Fundacja wspierała ich leczenie i rehabilitację, ale także pomagała rozwijać talenty i zainteresowania podopiecznych. Co roku umożliwiała im również zaprezentowanie się przed szeroką publicznością, organizując cudowny Festiwal Zaczarowanej Piosenki.

Ralph Kamiński i Anna Dymna: eksplozja emocji.

Z okazji wyjątkowego jubileuszu powstała wyjątkowa piosenka "Ponad wszystko, mimo wszystko". Do słów Jacka Cygana muzykę skomponował Ralph Kamiński, który zaśpiewał utwór wraz z laureatami Festiwali Zaczarowanej Piosenki. Do piosenki powstał również klip, wyreżyserowany przez młodego artystę, w którym poza nim samym, członkami jego zespołu i podopiecznymi fundacji wystąpiła plejada polskich gwiazd, które na te klika minut trwania klipu połączyły pokolenia: Irena Santor, Katarzyna Dowbor, Mery Spolsky, Krystyna Tkacz, Magdalena Cielecka, Jann, Joanna Kulig, Lulla La Polaca, Magdalena Popławska, Quebonafide i Zbigniew Zamachowski.

Ważny przekaz przekazany prostymi środkami

Prosty, niewyszukany w środkach teledysk pokazuje twarze pełne emocji, przykuwa uwagę n nie pozwala odwrócić wzroku. Pokazuje cały wachlarz emocji, ale przede wszystkim dobro w twarzach występujących. Najlepiej opisują to słowa Anny Dymnej, która tak na profilu fundacji Mimo Wszystko, zachęca do jego obejrzenia.:

"Patrzyłam na pojawiające się w obrazie nasze twarze: poważne, wyłaniające się z ciemności, czarno-białe, wystylizowane, eleganckie postacie, które patrzą w obiektyw ze smutkiem, siłą, dumą, rozjaśniające się powoli uśmiechami, z dziwną tajemnicą, która brzmi: Czasem wali się świat, bywa smutno, ciężko, ciemno, ale... Gdy jesteśmy razem, słabość możemy zamienić w siłę, pogardę w zaufanie, smutek w radość, nienawiść w miłość, samotność w przyjaźń – razem naprawdę możemy zmieniać na lepszy ten świat. Mimo wszystko."

Ralph Kamiński w pierwszym wywiadzie ze swoją mamą

Quiz. Jak ma na imię ta gwiazda? My podajemy nazwisko, ty wybierz imię!

Pytanie 1 z 12
Romanowska, aktorka, nowa prowadząca "Nasz nowy dom"
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany