Anna Lewandowska

i

Autor: Instagram/annalewandowska Anna Lewandowska

Szokujące wyznanie!

Tak otwarcie o macierzyństwie Anna Lewandowska nie mówiła nigdy! Wiemy, czy planuje z Robertem trzecie dziecko!

2023-07-26 11:34

Anna Lewandowska w najnowszej książce "Imperium Lewandowska" podejmuje się bardzo ciężkich i niewygodnych tematów. Oprócz operacji plastycznych poruszyła też temat macierzyństwa. Trenerka wspomina w książce, że macierzyństwo to nie jest łatwa droga. Wyznała również, czy planuje wraz z mężem trzecie dziecko!

Anna Lewandowska to jedna z najpopularniejszych polskich trenerek fitness. Przez lata jej plany treningowe i diety odmieniły życie milionom Polaków. Poza tym trenerka prężnie działa w swoich mediach społecznościowych, gdzie obserwuje ją ponad pięć milionów ludzi. Jest również przebojową bizneswoman, która stoi na czele kilku firm. Prywatnie jest mamą dwóch córek: Klary i Laury. W najnowszej książce szczerze opowiedziała o macierzyństwie!

Anna Lewandowska gorzko o byciu mamą! Ma czasem poczucie winy

Anna Lewandowska w najnowszej książce "Imperium Lewandowska", której premiera zaplanowana jest na 26 lipca, powiedziała wprost o blaskach i cieniach macierzyństwa.

- Jak wszyscy, mamy też problemy z dziećmi. Ja czasami sobie z tym nie radzę. Mam kryzysy, poczucie winy, że jestem złą mamą, wyrzucam sobie, że macierzyństwo nie jest do końca takie, jak sobie wyobrażałam - wyznaje w książce.

W wywiadzie rzece z autorką książki, Moniką Sobień-Górską, padł również temat, czy Ania i Robert planują trzecie dziecko. Trenerka odpowiedziała na to pytanie wprost: - Jeśli ktoś mi mówi o trzecim dziecku, to się łapię za głowę - dodała w książce.

Zobacz poniższą galerię: Anna Lewandowska na wakacjach

Lewandowska i Karpiel-Bułecka imprezują do rana
Sonda
Czy lubisz Annę Lewandowską?