Anna Lewandowska baluje nad ranem w ramionach znanego wokalisty! Zostali nagrani [WIDEO]

2022-01-26 5:40
Anna Lewandowska imprezuje w środku nocy
Autor: papara18 Anna Lewandowska imprezuje w środku nocy

Cóż to były za tańce, hulańce i swawola! Anna Lewandowska (34 l.) podbiła parkiet jednego z warszawskich klubów, wywijając na nim nie z mężem Robertem Lewandowskim (34 l.), a z... Sebastianem Karpielem-Bułecką (45 l.). W knajpie w środku nocy zebrała się niezła ekipa gwiazd i balowała do rana! Mamy wideo z tej imprezy.

Takiej Anny Lewandowskiej jeszcze nie znaliśmy! W weekend w nowym warszawskim klubie trwała huczna impreza, ale gwiazdorskie towarzystwo zjechało tam dopiero, gdy większość ludzi opuściła już lokal. Była już 1 w nocy, gdy Anna Lewandowska tanecznym krokiem weszła do klubu w towarzystwie dwóch zaprzyjaźnionych par. Byli z nią: Sebastian Karpiel-Bułecka i Paulina Krupińska (35 l.) oraz Agnieszka (37 l.) i Grzegorz (35 l.) Hyży.

NIE PRZEGAP: Anna Lewandowska wyleguje się w SKARPETKACH ZA 500 ZŁ! Gdy je zobaczycie, odbierze wam mowę! [ZDJĘCIA]

Jak udało nam się ustalić, Anna Lewandowska najpierw uczestniczyła w imprezie urodzinowej znanego prezentera. Później razem ze znanymi znajomymi ruszyła dalej w miasto. I choć w knajpie, do której zawitali, mało kto już został, oni rozkręcili imprezę na nowo! Anna Lewandowska, która tym razem była bez Roberta Lewandowskiego, nie zamierzała się smucić i stać w miejscu. Dziarskim krokiem ruszyła w tany z Sebastianem Karpielem-Bułecką, a wtedy okazała się mistrzynią tańca w stylu hip-hop.

Ale prawdziwym królem tej imprezy był właśnie Sebastian Karpiel-Bułecka. Gwiazdor chodził własnymi tanecznymi ścieżkami, na chwilę zostawił grupę znajomych, by samotnie wkroczyć na scenę i tam dać pokaz swoich kocich ruchów. Szło mu świetnie, co można zobaczyć w naszym wideo. A naprawdę warto je zobaczyć! 

Lewandowska i Karpiel-Bułecka imprezują do rana
Sonda
Czy podoba ci się Anna Lewandowska?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE