Anna Lewandowska zapozowała z żoną Leo Messiego! Porównaliśmy kreacje. Przykry wniosek [ZDJĘCIA]

2022-10-05 19:00

Anna Lewandowska (34 l.) po raz kolejny w tym roku gościła na pokazie Louis Vuitton w Paryżu. Choć jej kreacja rzucała się w oczy, nie była specjalnie udana. Zdecydowanie lepiej wypadła Antonela Roccuzzo (34 l.) - żona Leo Messiego.

Anna Lewandowska na pokazie Louis Vuitton

i

Autor: instagram

Anna Lewandowska od lat cieszy się już popularnością na całym świecie. Zawdzięcza ją oczywiście mężowi, a właściwie jego sukcesom sportowym, które sprawiły, że jest aktualnie uznawany za najlepszego piłkarza nie tylko w Polsce. Nikogo nie powinna dziwić więc jej obecność pośród sław na pokazie Louis Vuitton, który odbył się 4 października podczas ostatniego dnia paryskiego tygodnia mody. Jak się prezentowała? Na tle innych gwiazda wypadła tak sobie.

Żona Leo Messiego kradnie show Annie Lewandowskiej na wspólnym zdjęciu

Anna Lewandowska przybyła w mijającym tygodniu do Paryża, by wziąć udział w pokazach mody. Po raz kolejny miała okazję podziwiać najnowsze projekty Louis Vuitton, a wcześniej pozować do zdjęć zgromadzonym fotoreporterom. Na miejscu spotkała nawet inne WAGs. Mowa o Danielli Semaan Fabregas oraz Antoneli Roccuzzo. Wspólne zdjęcie pań wylądowało na instagramowym profilu Anny Lewandowskiej.

ZDJĘCIE ZOBACZYCIE PONIŻEJ

Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy i choć pasiasta sukienka Anny Lewandowskiej przykuwała sporo uwagi, nie da się oprzeć wrażeniu, że jej stylizacja nie należy do szczególnie spektakularnych czy modnych. O świetnym wyczuciu stylu można mówić natomiast w przypadku żony Leo Messiego, która, również ubrana w projekty od Louis Vuitton, zaprezentowała się w nieco rockowej wersji. Do czarnego zestawu, na który składał się top oraz spódniczka, dopasowała kozaki ze specyficznym wykończeniem, różową torebkę oraz jeansową kurtkę. Tuż obok niej można było dostrzec także inną WAG, która otrzymała od francuskiego domu mody czarny total look.

Klara Lewandowska już mówi po niemiecku!
Sonda
Ewa Chodakowska czy Anna Lewandowska?

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki