Anna Maria Jopek ma dwóch dorosłych synów. Kim są? Franciszek i Stanisław robią karierę

i

Autor: AKPA/Piętka Mieszko Anna Maria Jopek ma dwóch dorosłych synów. Kim są? Franciszek i Stanisław robią karierę

Wiemy, czym się zajmują

Anna Maria Jopek ma dwóch dorosłych synów. Kim są? Franciszek i Stanisław robią karierę

2022-12-20 17:41

Anna Maria Jopek (52 l.) to popularna wokalistka, a prywatnie - mama dwóch dorosłych dziś mężczyzn, Franciszka (23 l.) oraz Stanisława (21 l.). Są oni owocem związku artystki i Marcina Kydryńskiego (54 l.). Czy, podobnie jak rodzice, są związani zawodowo z muzyką? Sprawdźcie, czym się zajmują synowie Anny Marii Jopek.

Anna Maria Jopek to popularna wokalistka, a prywatnie - żona Marcina Kydryńskiego. Para stanęła na ślubnym kobiercu w 1998 roku. W ostatnim czasie do mediów przedostają się niepokojące informacje, jakoby ich małżeństwo istniało już tylko na papierze. Matka Marcina Kydryńskiego, dziennikarza muzycznego, mówiła "Dobremu Tygodniowi": "Kiedyś Ania i Marcin byli bardzo bliski i żyli tym samym życiem, ale to się zmieniło". Oni sami nie komentują jednak doniesień na temat swojej relacji i strzegą prywatności swojej oraz dzieci. 

Anna Maria Jopek i Marcin Kydryński mają dwóch dorosłych już synów, Franciszka oraz Stanisława. Po przyjściu na świat dzieci wokalistka w pełni poświęciła się pociechom. - Jak byli mali, bardzo niewiele grałam, głównie siedziałam w domu. Wielu rzeczy nie zrobiłam tylko dlatego, żeby z nimi być. (...) Nigdy nie miałam z tym problemu. Najbardziej na świecie chciałam być z moimi dziećmi - opowiadała w wywiadzie, którego udzieliła "Vivie!". 

Czym się zajmują synowie Anny Marii Jopek i Marcina Kydryńskiego?

Obecnie Franciszek i Stanisław są już dorosłymi mężczyznami. Jak się okazuje, obaj postanowili iść w ślady rodziców i związać się zawodowo z muzyką. Zajmują się oni grą na instrumentach, a niekiedy koncertują ze słynną mamą, Anną Marią Jopek. 

23-letni Franciszek jest wiolonczelistą, z kolei jego 21-letni brat, Stanisław - klarnecistą. Co ciekawe, nie tylko rodzice, ale i dziadkowie dorosłych dziś dzieci wokalistki byli związani z muzyką. Stanisław Jopek oraz Maria Stankiewicz byli członkami Zespołu Pieśni i Tańca "Mazowsze". 

Sonda
Gdzie najczęściej słuchasz muzyki?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany