Tak wygląda naprawdę!

Anna Mucha jeszcze bardziej osiwiała. Kusi na ulicy dekoltem i biustonoszem [ZDJĘCIA]

2022-08-04 4:55

Anna Mucha (42 l.) nie przejmuje się upływającym czasem. Nie wygładza na siłę swoich zmarszczek i nie katuje się na siłowni, by imponować płaskim brzuchem. Gwiazda „M jak miłość” nie zamierza nawet farbować włosów, by przykryć swoją coraz większą już siwiznę. Ale przecież Anna Mucha nawet cała siwa wyglądałaby sexy! Zobaczcie tylko jej seksowną stylizację na zakupach!

Do tej pory Anna Mucha miała na głowie zaledwie jedno siwe pasemko, z którego była bardzo dumna. Podkreślała je, a charakteryzatorom serialu pozwalała zakryć je tylko zmywalnymi farbkami. Aktorka postanowiła bowiem nie farbować swoich włosów. Gdy ostatnio pojawiła się w centrum stolicy w popularnej cukierni, widać było, że trzyma się swojego postanowienia, choć siwe pasemko przerodziło się już w sporą siwiznę.

ZOBACZ TAKŻE: Anna Mucha ofiarą złodziei! Zastosowali wyrafinowaną metodę

Anna Mucha ma siwe włosy - jak wygląda?

Srebrny włos jeszcze do niedawna kojarzył się tylko ze starszymi osobami, ale wszystko zmieniło się, gdy nawet bardzo młode dziewczyny zaczęły farbować włosy na popielate kolory. A pięknej aktorce bardzo w tym kolorze do twarzy. W dodatku przez siwiznę Anna Mucha nie straciła ani 1 proc. swojego seksapilu. Zwłaszcza że na wypad na miasto założyła sukienkę w zadziorną panterkę z dużym dekoltem, który odsłaniał jej biustonosz.

Siwa czy nie – Muszka nigdy nie przestanie być sexy.

Zobaczcie w naszej galerii, jak prezentuje się siwiejąca Anna Mucha:

Edyta Górniak ostro o show-biznesie: Złodzieje, narkotyki i alkohol
Nasi Partnerzy polecają