Co za widok!

Anna Mucha kusiła seksownym ciałem na premierze filmu Vegi. Furorę zrobiła jej torebka

2022-09-30 9:16

Anna Mucha (42 l.) wie doskonale, jak zwrócić na siebie uwagę. Na premierze filmu Patryka Vegi "Niewidzialna wojna" aktorka, która w produkcji wciela się w mamę reżysera, pojawiła się w czarnej sukience. Kreacja podkreślała jej atuty. Jednak i tak wszyscy patrzyli tylko na jej torebkę!

Anna Mucha od lat wzbudza sympatię widzów - głównie za sprawą swojej roli w serialu "M jak miłość". Ostatnio jej bohaterka Magda, przechodzi naprawdę trudne chwile. Dowie się o zdradzie swojego męża Andrzeja (Krystian Wieczorek). Te sceny będą wymagały od aktorki wiele wysiłku i morza wylanych łez. To jednak niejedyna produkcja, w jakiej możemy ją zobaczyć. Ania zagrała w najnowszym filmie Patryka Vegi "Niewidzialna wojna", który jest jego autobiografią. Mucha wciela się w postać jego mamy Ewy. We czwartek, 29 września, odbyła się premiera filmu z udziałem gwiazd.

Mucha kusi w seksownej sukience

Na premierze "Niewidzialnej wojny" pojawiło się mnóstwo gwiazd m.in.: Rafał Zawierucha, Basia Kurdej-Szatan, Wojciech Gola. Wśród wyjątkowych gości była Anna Mucha, która w filmie wciela się w mamę Patryka. Na imprezę aktorka przyszła w czarnej, lśniącej sukience. Głęboki dekolt podkreślał ponętne atuty celebrytki, a rozcięcie na udzie eksponowało zgrabne nogi. Do tego Ania dobrała czarne szpilki. Jednak największą furorę zrobiła jej torebka w kształcie magnetofonu kasetowego ozdobiona kryształkami. Trzeba przyznać, że Mucha wyglądała jak milion dolarów. Jej ukochany Jakub Wons, który towarzyszył aktorce podczas premiery, musiał być z niej bardzo dumny. 

Sonda
Obejrzysz film "Niewidzialna wojna"?
Nasi Partnerzy polecają