Mamy zdjęcia

Anna Mucha wróci do polityki? Gwiazda "M jak miłość" przyłapana ze stołecznym dziennikarzem. Zaczęło się od całusa!

2023-09-14 4:37

Ależ ona jest całuśna! Anna Mucha (43 l.) w drodze na spotkanie ze znanym dziennikarzem Kamilem Dąbrową (50 l.) ćwiczyła usta, którymi cmoknęła swojego znajomego na powitanie. Jak udało nam się dowiedzieć, rozmawiali o wspólnym projekcie związanym z polityką.

Anna Mucha wróci do polityki?

To już prehistoria, ale gwiazda „M jak miłość" ma na swoim koncie romans z polityką. Mając zaledwie 20 lat została radną Warszawy. „Kiedyś byłam radną w tym mieście, bo wierzyłam w to, że radny może coś zmienić. Po dwóch latach doświadczeń zrozumiałam, że zmienić mogę się ja, ale miasta nie zmienię" - pisała wówczas rozgoryczona Mucha na swoim blogu. I właśnie spraw stolicy dotyczyło jej spotkanie z Dąbrową, który prowadzi podcast stołeczny „Warszawa mówi". Jak czytamy: „to przestrzeń dla ludzi z wyobraźnią, chęcią działania, ale też dla ludzi szukających inspiracji, patrzących dalej. To podcast o ludziach i dla ludzi, którzy są ciekawi świata, wierzą w sprawczość i aktywność".

Czy to oznacza, że aktorka ponownie zamierza zaangażować się politycznie? Na kandydowanie w wyborach do Sejmu i Senatu jest już za późno, ale może przymierza się do tych samorządowych? "Są chwile, kiedy znów chciałabym stanąć przed tymi ludźmi i spytać o strategię rozwoju mojego miasta. Zaczęłabym od pytania o czynsze - absurdalnie wysokie, powodujące, że w centrum Warszawy znajdują się głównie banki" - pisała kiedyś na swojej stronie.

Anna Mucha i Krystian Wieczorek pożegnali M jak miłość. Magda i Andrzej Budzyński ostatni raz razem tak szczęśliwi
Sonda
Czy Anna Mucha jest dobrą aktorką?