Poznaliśmy powody

Anna Mucha długo nie pozbiera się po tym ciosie. Gwiazda "M jak miłość" straciła pracę!

2023-09-06 4:16

Anna Mucha (43 l.) będzie musiała obejść się smakiem. Jak dowiedział się "Super Express", gwiazda nie wystąpi w piątej już odsłonie komedii "Kogel mogel". Wątek jej bohaterki nie został bowiem ujęty w scenariuszu. Nie tylko ona pożegnała się z kultową produkcją. Tylko u nas najnowsze wieści z planu!

"Baby boom, czyli kogel mogel 5" - obsada, data premiery

Od kilkunastu dni ekipa filmu "Baby boom, czyli kogel mogel 5" pracuje na planie. Scenarzyści postanowili, że fabuła będzie skupiała się na bohaterach granych przez Katarzynę Skrzynecką (53 l.) i Macieja Zakościelnego (43 l.). Nie zabraknie też dobrze znanych bohaterów. Jednak nie wszystkich - z filmem pożegnali się Ewa Kasprzyk (66 l.) oraz Karol Strasburger (76 l.).

- „Kogel mogel” będzie bez Wolańskiej - poinformowała nas gwiazda.

W filmie nie pojawi się także wspomniana Anna Mucha - gwiazda dwóch ostatnich części. - Fabuła piątej części opiera się głównie na Marlence i Piotrusiu. Oczywiście, zobaczymy innych bohaterów, którzy są z nimi związani - Agnieszkę, Marcina, nie zabraknie także Kasi i profesora Wolańskiego. Wątek Ani Muchy był związany z postacią Nikodema Rozbickiego, a on będzie bohaterem drugoplanowym - słyszymy od osoby z produkcji. Dla fanów, ale i dla aktorki z pewnością jest to cios.

Premiera "Baby boom, czyli kogel mogel 5" zapowiadana jest na początek 2024 roku.

„Kogel Mogel 4”: Anna Mucha zdradziła pikantne szczegóły o filmie. Czym nas zaskoczy?

"Kogel mogel" ma już 35 lat! Co pamiętasz z tej kultowej komedii?

Pytanie 1 z 13
Na jakie studia dostała się Kasia Solska?
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany