Gorące zdjęcia Anny Popek

i

Autor: AKPA

Znamy datę!

Anna Popek po siedmiu latach wraca do telewizji! Poprowadzi hitową śniadaniówkę

2023-04-05 16:00

Anna Popek (54 l.) wraca do telewizji. Od środy, 5 kwietnia, znów będzie współprowadzić program śniadaniowy TVP "Pytanie na Śniadanie"! Czy powrót wielkiej gwiazdy oznacza, że ktoś z dotychczasowej obsady programu będzie musiał pożegnać się z pracą? Znamy szczegóły!

Anna Popek z Telewizją Polską związana jest od ponad dwóch dekad. W przeszłości wraz z Michałem Olszańskim przez wiele lat prowadziła „Pytanie na śniadanie”. Z programu odeszła w kwietniu 2016 r., by poprowadzić “Świat się kręci” w TVP 1. Obecnie Popek współprowadzi też program „W kontrze” w TVP Info, ponadto bywa też gospodynią cyklu „Wielkie testy...” w Jedynce. Po latach historia zatacza koło i znów będziemy mogli oglądać dziennikarkę w roli prowadzącej hitowego programu śniadaniowego. Zobaczcie, kto będzie jej współprowadzącym!

Wielki powrót Anny Popek do "Pytania na śniadanie"! Czy ktoś odejdzie z programu?

Na tę chwilę nie wiadomo, kto będzie stałym partnerem telewizyjnym nowej prowadzącej. Według wstępnych informacji ma pojawiać się na antenie z różnymi prezenterami. W najnowszym odcinku towarzyszył jej lubiany przez widzów prowadzący, Aleksander Sikora. Jak podaje portal "Wirtualne Media", na razie żadna dotychczasowa para prowadzących nie znika z anteny.

- Dzień dobry w środę! Ania i Olek zapraszają na wspólny poranek w dwójce punktualnie o 7:30. Dołączcie do nas, przysyłajcie raporty pogodowe i komentujcie poruszane przez nas tematy - poinformowali w swoich mediach społecznościowych.

Widzowie znają, pamiętają, a co najważniejsze darzą Annę Popek ogormną sympatią, ponieważ pod postem pojawiła się lawina pozytywnych komentarzy. - "Świetny duet. Ciekawe połączenie!", pisali internauci.

A Wy, tęskniliście za Anną Popek? Zagłosujcie w poniższej sondzie!

Zobacz naszą galerię: Piękna Anna Popek na wakacjach

20 lecie Pytanie na śniadanie. Gwiazdy na plaży w Sopocie
Sonda
Tęskniliście za Anną Popek?
Listen on Spreaker.