Koszmar gwiazdy TVN! Pokazała zdjęcie swoich piersi po wycięciu mięśni i żelu modelującego!

2021-09-24 13:47
Koszmar gwiazdy TVN. Anna Skóra przeszła poważną operację piersi
Autor: Instagram Koszmar gwiazdy TVN. Anna Skóra przeszła poważną operację piersi

Anna Skura influencerka, której postać bliżej poznali widzowie "Agent gwiazdy" w TVN przed laty poddała się zabiegowi powiększania piersi za pomocą modelującego żelu. Dziś mierzy się z poważnymi komplikacjami, musieli jej usunąć nie tylko żel, straciła także mięśnie w piersiach. Anna Skura podzieliła się zdjęciem swojego biustu po kolejnej operacji.

Aqua filling - zabieg polegający na modelowaniu biustu za pomocą żelu przed laty cieszył się sporą popularnością i poddały mu się tysiące kobiet. Metoda była reklamowana jako nieinwazyjna i bezpieczna. Jedną z osób, która powiększyła sobie piersi w ten sposób była Anna Skura. Gwiazda TVN skorzystała z usług renomowanej kliniki.

NIE PRZEGAP: Nie uwierzycie, kim jest i gdzie pracuje zwycięzca "Milionerów"! Oburzeni widzowie, piszą, że to USTAWKA!

- Żel, który za pomocą ultra małych cięć wprowadzany był w piersi. po 5 latach miał się wchłonąć, okazał się trucizną, która skrzywdziła, poddała cierpieniu i oszpeciła wiele kobiet. Metoda, która mimo atestów została wycofana z rynku gdy okazało się, że żel nie wchłonie się nigdy, jest niebezpieczny, bo może migrować po ciele i uszkadzać tkanki w ciele - zwierzyła się na swoim Instagramie.

Anna Skura pokazała się po operacji wycięcia mięśni z piersi. Koszmar gwiazdy TVN

- Operacja ta ratuje zdrowie, ale może uszkodzić i deformować piersi. doświadczyłam tego. ”Usunięcie preparatu to dopiero pierwszy etap leczenia, usunięcie preparatu i zmienionych przez niego tkanek wiążę się często z deformacją i asymetrią piersi a w związku z wysokim ryzykiem powikłań - pisze Anna Skura.

Kilka dni później Anna Skura podzieliła się kolejnym zdjęciem po operacji wycięciu mięśni i niebezpiecznego żelu. 

- Zamknięcie oczu niczego nie zmieni. Nic nie zniknie tylko dlatego, że udajesz, że nie widzisz, co się dzieje. A następnym razem, gdy je otworzysz, będzie może jeszcze gorzej.. - pisze Anna Skura. Zobaczcie jej zdjęcia niżej.

NIE PRZEGAP: Ekspertka z TVN ujawnia szokującą prawdę o napojach Ekipy! Pod żadnym pozorem nie dawajcie ich dzieciom!

Anna Skura po operacji piersi. Koszmar gwiazdy TVN
Autor: Instagram Anna Skura po operacji piersi. Koszmar gwiazdy TVN
Anna Skura po operacji piersi. Koszmar gwiazdy TVN
Autor: Instagram Anna Skura po operacji piersi. Koszmar gwiazdy TVN
Sonda
Czy planujesz poddać się zabiegowi powiększania piersi?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE