Tylko u nas

Antek Królikowski nie pojawił się na urodzinach syna. Ma poważne problemy!

2023-02-24 5:01

To był wyjątkowy dzień dla Joanny Opozdy (35 l.) i Antka Królikowskiego (34 l.). Ich synek Vincent świętował bowiem pierwsze urodziny. Jak to bywa na takim przyjęciu, były tort, balony i wiele innych atrakcji. Zabrakło jednego – ojca chłopca. Co prawda w ostatniej chwili dostał zaproszenie, ale dopadło go choróbsko.

Vincent przyszedł na świat 22 lutego 2022 r. Chwilę wcześniej okazało się, że jego rodzice nie są już razem, a Antek układa sobie życie z nową partnerką. Joanna została samotną matką, a kolejne miesiące pokazały, że to był dopiero początek konfliktów rodziców słodkiego chłopca.

Vincent Królikowski świętuje 1. urodziny

Na szczęście w dniu jego urodzin wszystkie animozje, przynajmniej na chwilę, odeszły w niepamięć. Opozda wyprawiła synkowi huczną imprezę urodzinową. Już od rana pokazywała na Instagramie wszystkie prezenty, które otrzymał Vincent. Wrażenie zrobił też kilkupiętrowy tort. Na urodziny zaprosiła swoją rodzinę, ale nie zapomniała też o bliskich ojca dziecka. Jak się dowiedzieliśmy, na imprezę zostały zaproszone mama Antka, Małgorzata Ostrowska-Królikowska (59 l.), i siostra aktora Julia (24 l.). W dniu imprezy Joanna zdecydowała się zaprosić także swojego aktualnego wciąż męża. Jak mówi nasz informator, wysłała Królikowskiemu SMS z zaproszeniem.

Antek Królikowski nie pojawił się na urodzinach syna

– W ostatniej chwili, ale jednak to zrobiła – słyszymy. Niestety, Antek z bólem serca musiał odmówić, bo zachorował na COVID-19 i przez kilka następnych dni nie może wyjść z domu. – Antek ma nadzieję, że gdy wyzdrowieje, spotka się z Vinim i też będzie miał okazję wyściskać go z okazji urodzin. Jest mu bardzo przykro, że ominęło go takie wydarzenie – słyszymy.

Kulisy związku Antka Królikowskiego i Joanny Opozdy
Sonda
Ile dawek szczepionki przeciw Covid-19 przyjąłeś/-aś?

Komu służy obecna polityka antynarkotykowa w Polsce? Czy legalizacja marihuany to niedaleka przyszłość?

Posłuchaj przełamującej tabu rozmowy o nielegalnych substancjach!

Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają