Nowe informacje o Antku Królikowskim i Joannie Opoździe. Wielkie szczęście

2021-07-25 17:54
Joanna Opozda i Antoni Królikowski znowu razem. Prawda o zachowaniu Królikowskiego
Autor: Instagram @asiaopozda Joanna Opozda i Antoni Królikowski znowu razem. Prawda o zachowaniu Królikowskiego

Antek Królikowski (32 l.) wyjechał do Kudowy na Festiwal Kultury i Piosenki Polsko-Czeskiej CZ-PL. im. Pawła Królikowskiego. To właśnie tam, pierwszy raz przyznał publicznie, co czuje do Joanny Opozdy i wreszcie nazwał to wprost. Krótkimi słowami oznajmił też, kim dla siebie są. Wiemy, co ze ślubem Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego!

Wieść o tym, że Joanna Opozda i Antoni Królikowski są razem zaskoczyła wielu. Nikt nie wróżył tej parze świetlanej przyszłości, zwłaszcza, że po kilku miesiącach związku zerwali. Mimo, że początki nie były łatwe, wszystko skończyło się happy end'em. Dziś cieszą się swoją miłością, a w mediach krążą plotki o ich zaręczynach i ślubie! Póki co, Antek i Joanna nie komentowali tych doniesień, a wygadał się makijażysta aktorki Harry J Makeup, który ogłosił, że to właśnie on stworzy Opoździe makijaż na wielki dzień. Teraz wszystko stało się jasne! Antek Królikowski wyjechał do Kudowy na Festiwal Kultury i Piosenki Polsko-Czeskiej CZ-PL. im. Pawła Królikowskiego. Tam, ze sceny zwrócił się do kochanej, nazywając ją "narzeczoną". Publicznie wyznał jej też miłość, czego wcześniej nie robił tak bezpośrednio. Tym samym, młody aktor potwierdził doniesienia o ślubie z Joanną Opozdą. Gwiazdor powiedział: - Bardzo się cieszę, że tu jesteśmy. Chciałbym tylko jeszcze trochę prywaty pod koniec. Chciałem zadedykować tę piosenkę mojej narzeczonej, która ogląda nas teraz. Nie może być z nami, bo pracuje w Warszawie. Pozdrawiam, Asiu! Kocham Cię, do zobaczenia!

SPRAWDŹ: Grażyna Szapołowska na bosaka na ściance! Bez butów do eleganckiej sukni

Jak na takie wyznanie zareagowała Joanna? Wszystko uwieczniła na Instagramie, gdzie włączyła nagranie z Kudowy. Była zachwycona, śmiała się w niebogłosy i podziękowała ukochanemu Antkowi. Myślicie, że ich miłość przetrwa na wieki?

Antek Królikowski o „Pętli” Patryka Vega: Prywatnie nie chce mieć nic wspólnego z bohaterami tego filmu
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE