Gwiazdor disco polo w poważnym stanie trafił do szpitala... Już po operacji!

2021-08-11 4:17
Arek Braxton w szpitalu
Autor: Materiały prasowe

Arek Braxton (50 l.), znany prezenter i gwiazdor disco polo w poważnym stanie trafił do jednego z warszawskich szpitali. Muzyk tuż po niedzielnym koncercie doznał ataku kolki nerkowej, ból był tak silny, że prawie stracił przytomność. Okazuje się, że wokalista od dawna ma problemy z nerkami. We wtorek przeszedł jedna operację. Czeka go jeszcze kolejna.

Arek Braxton ma strasznego pecha. Miał wielkie plany koncertowe i promocyjne w związku z wydaniem najnowszego singla "Baila", ale niestety poważnie podupadł na zdrowiu. Znów odezwały się jego problemy z nerkami. W niedzielę wieczorem z panicznym bólem w okolicy nerek trafił do szpitala. We wtorek lekarze zdecydowali o tym, że konieczny jest zabieg. 

- Ostatnio skupiłem się na promocji mojego klipu do piosenki „Baila”, rzuciłem się w wir koncertów i zapomniałem o swoim zdrowiu. Nie piłem zbyt dużej ilości wody w upały, mało jadłem. W rezultacie po występie złapał mnie ból nerek, duszności, wymioty. Karetka zabrała mnie do szpitala. Jestem już po jednym zabiegu, a jesienią znów idę pod nóż. Od dawna mam chore nerki, które po prostu zaniedbałem – opowiada „Super Expressowi” Arek.

Arek Braxton trafił do szpitala
Autor: Archiwum prywatne
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE