Armando: Nie chcę już kobiet na jedną noc!

i

Autor: materiały prasowe Armando: Nie chcę już kobiet na jedną noc!

Gwiazdor szczerze o seksie!

Armando: Nie chcę już kobiet na jedną noc!

Aron Jędrzejczyk (33 l.) doskonale znany jest w branży disco polo jako Armando. Wylansował takie hity jak: „Kolejne love story”, „Dawna dziewczyno”, „Karolina”, czy „Chwile ulotne”. Muzyk przyznaje, że w jego życiu było wiele kobiet, ale wciąż czeka na tę jedyną, z którą osiągnie jedność w życiu i w łóżku.

Pseudonim wokalisty brzmi niemal jak imię gorącego kochanka z latynoskiej telenoweli. Okazuje się, że Armando w życiu prywatnym wcale nie odstaje swoimi podbojami od bohaterów meksykańskich czy brazylijskich tasiemców.

- Swego czasu miałem dużo kobiet. Po rozstaniu z partnerką poszedłem w szaleństwo. Spotykałem się z dziewczynami na jedną noc, na niezobowiązujący seks. Uświadomiłem sobie, że jednak nie tędy droga i że poza chwilową przyjemnością fizyczną nie daje mi to szczęścia ani spełnienia. Doszedłem do wniosku, że abym całym sobą mógł kochać się z kobietą muszę czuć chemię. Mechaniczne zaspokojenie swoich potrzeb z czasem staje się nudne i nic ze sobą nie niesie. Teraz, kiedy mam porównanie, pokuszę się o stwierdzenie, że seks z miłości jest czymś pięknym - opowiada „Super Expressowi” Aron Jędrzejczyk. 

Artysta, który właśnie promuje swój najnowszy numer „Chwile ulotne” nie chce już być wolnym ptakiem korzystającym z chwil. Pragnie się ustatkować przy tej jednej jedynej. 

- Jestem na takim etapie, że szukam emocjonalnej stabilizacji w życiu. Chcę zbudować pozytywne i trwałe relacje z jedną kobietą. Teraz bardzo wnikliwie przyglądam się dziewczynom. Biorę pod uwagę nie tylko powierzchowność, ale też intelekt. Nie chcę już kobiet na jedną noc. Ja też chcę się ustatkować - deklaruje gwiazdor disco. 

Ujawnia nam również jakie dziewczyny go kręcą, a jakie nie mają u niego szans. 

- Nie ukrywam, że lubię zadbane i zgrabne kobiety, szczupłe, ale nie sportsmenki, które mają kostkę na brzuchu. Dziewczyny o sportowej posturze mnie nie pociągają. Fajnie jak dziewczyna ćwiczy, ale nie powinna z tym przesadzać, żeby nie zatracić kobiecych proporcji. Kulturystki nie mają u mnie szans, bo są zbyt męskie - mówi szczerze Armando. 

Zdradza nam również jakie są jego łóżkowe preferencje oraz czego oczekuje od kochanki. 

- W łóżku oczekuję od partnerki zupełnego oddania i zatracenia się w akcie miłości. Marzę o namiętnej kochance, która będzie jednocześnie zdzirą. Krótko mówiąc chcę, by partnerka na całe życie w łóżku była moim lustrzanym odbiciem w damskim wydaniu. Ja w pewnym momencie jestem namiętnym kochankiem, a chwilę później zachowuję się niczym aktor w filmie porno i uprawiam ostry seks - wyznaje Armando.

Sylwia Madeńska tańczy z Krzysztofem Rutkowskim. Czy musi uważać, żeby nie uszkodzić jego fryzury?
Sonda
Czy pan młody dobrze zrobił, pokazując na weselu seks taśmę ze zdradą panny młodej?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany