Ewa Kasprzyk straciła bliską osobę. Był dla mnie jak ojciec

i

Autor: AKPA/Podlewski

Nie miała o niczym pojęcia

Aż serce się łamie, co przeżyła Ewa Kasprzyk. Przyłapała męża na zdradzie. "Dostawał SMS-y podpisane męskim pseudonimem"

2023-08-10 13:29

Ewa Kasprzyk to jedna z najpopularniejszych i najbardziej lubianych polskich aktorek. Aktorka przez 36 lata była żoną, Jerzego Bernatowicza. Niedawno w wywiadzie aktorka wyznała, że nie wszystko było tak kolorowe, jak mogło się wydawać. W okrutny sposób dowiedziała bowiem się o zdradzie.

Ewa Kasprzyk to kultowa polska aktorka. Widzowie pokochali ją przed laty za rolę w "Koglu Moglu", teraz możemy oglądać ją w serialu "Przyjaciółki". Od lat jest w związku z Michałem Kozerskim. Para zakochała się w sobie w 2018 roku. Oboje wystąpili nawet w programie "Power Couple". Ostatnio w rozmowie w programie Krzysztofa Ibisza "Zrozumieć kobietę" wróciła pamięcią do pierwszego małżeństwa. Jak się okazało, przyłapała męża na zdradzie.

Ewa Kasprzyk przyłapała męża na zdradzie. Odkryła to dzięki SMS-om!

Ewa Kasprzyk przez 36 lat była w związku małżeńskim z Jerzym Bernatowiczem, z którym doczekała się córki Małgorzaty. W wywiadzie z Krzysztofem Ibiszem opowiedziała, jak dowiedziała się o zdradzie swojego byłego męża.

- Dostawał przez rok SMS-y podpisane męskim pseudonimem. Potem okazało się, że znałam tę kobietę. Nie czułam potrzeby rewanżu... Miałam to szczęście, że mogłam ulokować uczucia gdzie indziej - zdradziła w programie Krzysztofa Ibisza.

Aktorka jednak nie czuje żalu do byłego męża, jak sama mówi nie rozpamiętuje tego.

- Ani tego nie wypominam, ani nie rozpamiętuję. Jesteśmy tylko ludźmi, mamy swoje słabości - mówiła dla "Na Żywo".

Zobacz poniższą galerię: Ewa Kasprzyk zrzuciła z obwodu 2 cm

Ewa Kasprzyk i Małgorzata Bernatowicz razem się odchudzają. Ile wyszczuplała każda gwiazda?