BANG B

i

Autor: materiały prasowe BANG B

BANG B wydaje singiel „Deja Vu” razem z Mario Bischin!

2023-03-16 20:49

„Deja Vu” to pozytywna historia miłosna. Muzyka inspirowana brzmieniami disco z lat 80-90 w nowym wydaniu z dobrym feelingiem. Ten utwór to najlepsza propozycja na nadchodzące lato.

BANG B, czyli Bartłomiej Krawędek z muzyką klubową związany jest od 2007 roku. Grał z takimi dj'ami jak: Alchemist Project, Komodo, Max Farenthide, Inox, dj Omen oraz z zespołami m.in.: DBomb, B-qll, Power Play, Piękni i Młodzi, After Party.

Bartłomiej Krawędek produkcją muzyki zajmuje się od 2012 roku, wcześniej pod nazwą McKenzie. Nagrania pod znakiem McKenzie produkował w klimacie Electro House i Future House. Jego muzyka ewoluowała z biegiem czasu. W 2020 roku powstał zupełnie nowy, odmieniony projekt o nazwie BANG B, w którym muzyk skupia się na muzyce bardziej komercyjnej w stylu Dance, Pop, Slap House. Bartłomiej rozpoczął współpracę z wokalistami z całego świata. Na start swojego nowego projektu, czyli BANG B, stworzył utwór z teledyskiem o tytule „Fade Away”. W roku 2021 wydał utwór "Breathing" oraz Another Paradise nagrany z brytyjskim wokalistą Karl Lundem. Po drodze wydał jeszcze kilka klubowych bootlegów oraz cover do utworu "To The Moon and Back" zespołu Savage Garden, gdzie do współpracy zaprosił Brytyjczyka Ethana Cronina.

Teraz Bartłomiej Krawędek wydaje singiel „Deja Vu” w połączeniu ze znanym w Polsce wokalistą Mario Bischin. Jak zapowiada artysta to dopiero początek współpracy z wielkimi nazwiskami.

Mata śpiewa disco polo? | Dokończ Piosenkę #1
Sonda
Lubisz muzykę lat osiemdziesiątych?
Nasi Partnerzy polecają