Barbara Bursztynowicz

i

Autor: AKPA / Niemiec

"Pomyślałam sobie, że to jakaś bzdura"

Bursztynowicz chciała odejść z "Klanu"! Podała powód

2023-01-20 16:40

Barbara Bursztynowicz (69 l.) udzieliła nowego, bardzo obszernego wywiadu, w którym opowiedziała o pracy na planie "Klanu". Aktorka wprost przyznała, że wielokrotnie miała plan, by zrezygnować z pracy na planie hitowej produkcji telewizyjnej jedynki. Dlaczego?

Barbara Bursztynowicz to dobrze znana widzom aktorka "Klanu", która na planie produkcji pojawia się nieprzerwanie od 1997 roku. Serialowa Elżbieta Chojnicka jest jedną z głównych bohaterek, dlatego nieco szokuje jej ostatnie wyznanie na temat tego, że wielokrotnie myślała, by zrezygnować z tej pracy. Ostatnio taka sytuacja miała miejsce, gdy przeczytała scenariusz i dowiedziała się, że w dom jej rodziny ma uderzyć meteoryt.

- Pomyślałam sobie, że to jakaś bzdura i że to chyba oznacza koniec "Klanu". Byłam przekonana, że żaden widz w to nie uwierzy - wyznała w rozmowie z serwisem Plejada.

Barbara Bursztynowicz była zła, gdy przeczytała scenariusz "Klanu". Chciała odejść

Aktorka przyznała, że każda wcześniejsza prób odejścia z "Klanu" była poprzedzona szczerą rozmową z mężem. Ten namawiał, by nie podejmowała pochopnych decyzji, bo szybko może ich pożałować.

- Robiłam sobie bilans zysków i strat. Miałam świadomość, że zanim świat filmu czy telewizji kolejny raz się o mnie upomni, minie wiele lat. A może to też nigdy nie nastąpić. Z tyłu głowy zawsze miałam i mam to, że przecież ja i moja rodzina żyjemy z "Klanu". Być może gdybym otrzymała inną, równie ciekawą propozycję, łatwiej byłoby mi odejść. Ale nie mając niczego w zanadrzu, nie chciałam podejmować ryzyka - stwierdziła otwarcie w tym samym wywiadzie.

Warto dodać, że takimi scenami jak uderzający meteoryt w dom Chojanckich, scenarzyści spowodowali, że o serialu zrobiło się głośno. W mediach powstały artykuły na ten temat, a oglądalność poszybowała nieco w górę. Dwa lata temu natomiast, chcąc zyskać nowych widzów, produkcja "Klanu" zdecydowała się nagrać nową czołówkę.

Jesteście fanami tego serialu? Wyobrażacie sobie, że miałoby w nim zabraknąć serialowej Elżuni?

"Gwiazdy w Skolimowie" odc.1. Tak żyją artyści w domu opieki w Skolimowie
Sonda
Oglądasz "Klan"?
Nasi Partnerzy polecają