Wielka wtopa Barbary Kurdej-Szatan. Fani są zażenowani jej najnowszym zdjęciem

i

Autor: Instagram Wielka wtopa Barbary Kurdej-Szatan. Fani są zażenowani jej najnowszym zdjęciem

Wielka wtopa Barbary Kurdej-Szatan?! Internauci zażenowani jej najnowszym zdjęciem

2021-01-11 9:29

Barbara Kurdej-Szatan właśnie pochwaliła się kolejnymi zdjęciami z upalnych wakacji na Zanzibarze. Niestety, mimo dobrych intencji aktorki, piękne widoki nie przekonały wszystkich internautów. Czyżby gwiazda zaliczyła wielką wtopę? Komentujący są zażenowani najnowszym zdjęciem Kurdej-Szatan. Zobaczcie, o co chodzi.

Barbara Kurdej-Szatan opublikowała na Instagramie zdjęcie z wakacji na Zanzibarze. Gorące słońce, piękna plaża i wspaniałe widoki na Ocean Indyjski to nie wszystko. Widać też aktorkę prowadzącą wózek z małym Henrykiem, a pomagają jej w tym miejscowe dzieci: Henio jeździł tu jak król! :D te dzieciaki są cuuuudne ? z małym brzdącem trzeba się konkretnie spakować ? macie jakieś ciekawe wspomnienia z pakowaniem się i zabieraniem wózka na wakacje? ? nam bardzo ułatwia tu życie :))) - napisała gwiazda.

ZOBACZ: Niewyobrażalna tragedia! Grała Marię Kaczyńską, teraz straciła dach nad głową

Barbara Kurdej-Szatan w ogniu krytyki

Niestety, zdjęcie i opis wywołało ogromne kontrowersje wśród internautów. Niektórzy z nich śmiało przyznają, że są zażenowani tym, co widzą, a inni subtelnie zwracają Basi uwagę. Według nich, aktorka traktuje miejscowe i niezamożne dzieci jak rekwizyty i wykorzystuje je do promowania markowego wózka. W komentarzach padł także temat nierówności ekonomicznej. Zobaczcie, co pisali internauci:

- Oglądając te zdjęcia mam niestety smutne odczucia...

- Nie wiem czy można gorzej, dzieci wykorzystywane do kolejnej reklamy

- Czuję gigantyczne zażenowanie...

- Ktoś tu chyba właśnie znów wygrał plebiscyt żenady roku

- Tam jest okrutna bieda i te dzieci żebrzą na plaży! Zanzibar to raj ale dla tylko dla białych.

NIE PRZEGAP: Nie do wiary! Ksiądz podczas kazania obrażał Rodowicz i Kozidrak. Będziecie w szoku, jak je nazwał. MAMY NAGRANIE

Wielka wtopa aktorki? Odpowiada hejterom

Barbara Kurdej-Szatan nie pozostała dłużna i śmiało odparła zarzuty komentujących. Wyznała, że to nie jest żadna reklama, a dzieci traktowały jej towarzystwo jako zabawę. Przyznała też, że nawiązała kontakt z miejscowymi kobietami, którym najwygodniej korzysta się na Zanzibarze z chust: - Dzieci nie chciały nic w zamian, po prostu traktowały to jako zabawę. Przestańcie dramatyzować. Owszem, nie mają tu wózków, kobiety noszą dzieci w chustach i tak im najwygodniej, nawet uczyły mnie jak odpowiednio nosić - czytamy komentarz Kurdej-Szatan.

W obronie gwiazdy stanęło też wielu fanów:

Ja tu widzę dzieciaki zaciekawione osoba z inna karnacja i po prostu wózkiem bo takich tam nie ma. Zwykła dziecięca ciekawość na zdjęciu

- Chyba jedna z najpiękniej uchwyconych chwil

- Piękne, piękne, jeszcze raz piękne!

Co sądzicie?

Wielka wtopa Barbary Kurdej-Szatan?! Internauci zażenowani jej najnowszym zdjęciem

i

Autor: Instagram Wielka wtopa Barbary Kurdej-Szatan?! Internauci zażenowani jej najnowszym zdjęciem
Takie wykształcenie ma Barbara Kurdej-Szatan