Baron nie mógł powstrzymać się od tych słów. Kubicka będzie w szoku, gdy to usłyszy!

2021-11-25 11:00

Sandra Kubicka i Aleksander Milwiw-Baron są razem! Informacja o ich związku była szokiem dla wielu fanów. Zakochani długo ukrywali, że są razem, jednak w końcu przyszedł czas na szczere wyznanie i dziś dzielą się romantycznymi zdjęciami i filmikami w sieci. Nie brakuje też wywiadów, w których chwalą się miłością i komentują drugą połówkę. Baron nie mógł powstrzymać się od tych słów! Sandra Kubicka będzie w szoku, gdy to usłyszy?!

Sandra Kubicka i Aleksander Milwiw-Baron z Afromental są parą. Po tych wieściach internauci oniemieli, nikt nie spodziewał się, że modelka i basista słynnego zespołu będą razem. Zanim prawda wyszła na jaw, gwiazdorska para wyjechała na wspólne wakacje, spędzili ze sobą kilka imprez i zdążyli zrobić trochę zdjęć, którymi podzielili się na Instagramie. Teraz śmiało wychodzą razem na ścianki, a gdy są osobno, pamiętają by wspomnieć o drugiej połówce. Zrobił to właśnie Baron, który wychwalił Sandrę Kubicką w wywiadzie z portalem Jastrząb Post. Lukier spływał z jego ust, Sandra będzie w szoku, gdy to zobaczy! Co takiego powiedział? Dalsza treść artykułu pod galerią.

Okazuje się, że Kubicka wspiera też Barona w pracy, co zaznaczył i podkreślił jej ważną rolę: - To jest bardzo zorganizowana kobieta, która wspiera mnie na wielu polach, zresztą tak jak ja ją. Kolekcja YouRock niewątpliwie jest też realizowana dzięki jej wielkiej pomocy. Dużo mamy obowiązków, Sandra jest zaangażowana w różne projekty. Sandra produkuje też swoje zdrowe jedzenie. Nie polega tylko na tym, że jest buzią, albo osobą, która to promuje. W mediach jest absolutnie sercem, mózgiem i kapitanem tej całej ekipy, która to produkuje - wychwala ukochaną.

Mimo natłoku obowiązków Kubicka i Baron spędzają każdą wolną chwilę razem: - Ja też mam swoje rzeczy. Mam „The Voice”, „The Voice Kids”, który kończymy równolegle, który w emisji będzie na początku wiosny. Kolejna płyta Afromental. Dużo rzeczy się dzieje i w jej życiu, i w moim. Ale na szczęście znajdujemy czas żeby spędzić go troszkę razem. Co ze świętami? Gwiazdor Afromental zdradził: - Jeszcze nie mamy tego sprecyzowanego. Na razie skupiamy się na tym, żeby dopiąć to, co tu i teraz. Na święta na pewno będziemy odpoczywać oraz konsumować pyszności.

Sonda
Czy myślisz, że związek Barona z Sandrą Kubicką przetrwa?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE