Bartłomiej Topa pochwalił się uroczym nagraniem

i

Autor: AKPA/Niemiec

Okazja była szczególna!

Bartłomiej Topa pochwalił się uroczym nagraniem. Bliźniaczki niedawno skończyły roczek! Fani byli zachwyceni. "To jest szczęśliwe dzieciństwo"

2022-12-12 21:00

Bartłomiej Topa (55 l.) rzadko dzieli się w mediach społecznościowych kadrami z intymnych, rodzinnych chwil. Aktor, który w 2021 roku ponownie został ojcem, tym razem uroczych bliźniaczek, pochwalił się słodkim zdjęciem maluchów. Okazja była dosyć wyjątkowa - w ten sposób Topa razem ze swoją partnerką, Gabrielą Mierzwiak (38 l.), chcą wspomóc potrzebujących w świątecznym okresie!

Bartek Topa chwali się rocznymi córeczkami. Bliźniaczki to sama słodycz! "W roli życia pt: do góry nogami"

Bartłomiej Topa jest ojcem trójki dzieci - 20-letniego Antoniego ze związku z Agatą Rogalską, a także ponad rocznych bliźniaczek, których mamą jest obecna partnerka aktora, Gabriela Mierzwiak. Mało kto wie, że Topa przeżył też śmierć dziecka... Jego pierwszy syn, Kajtek, zmarł w wieku 7 miesięcy. Chłopiec urodził się z poważną wadą serca.

Widziałem go w inkubatorze. Wiedziałem, że ma w sercu wspólny kanał przedsionkowo-komorowy, co oznaczało, że nie zobaczę, jak będzie dorastał - zwierzał się wtedy w rozmowie z Vivą! pogrążony w żałobie aktor. Dziś na szczęście nie musi już przechodzić równie bolesnych chwil. Bliźniaczki są zdrowe, urocze i pełne życia, co świetnie pokazuje nowe zdjęcie, jakie zamieścił w mediach społecznościowych Bartłomiej Topa.

Choć aktor zazwyczaj pilnie strzeże prywatności swojej rodziny, tym razem zrobił wyjątek. I to w szczytnym celu! Rozkoszne dziewczynki pozowały na pakunkach, przygotowanych przez rodzinę aktora na rzecz akcji Szlachetna Paczka. Także i Wy możecie wspomóc potrzebujących w te święta! Okazuje się, że ojcostwo obudziło w aktorze nowe instynkty.

Jestem na etapie obserwowania świata, który był dla mnie totalnie niedostępny. Trudno obserwować dwie dziewuszki pięcio-, sześciomiesięczne, które mówią swoim językiem. (...) Są identyczne, ale my widzimy różnicę. Różnią się też charakterem - opowiadał wzruszony Bartłomiej Topa. Czy jest im ciężko wychowywać energiczne bliźniaki?

Jest fantastycznie, w cholerę ciężko, ale jest naprawdę dużo frajdy i sensu w tym. (…) Nie myślę o metryce, to tylko wymysł ludzki. Jasne, że widzę, że jest mi może ciężej, ale od tego są treningi, rehabilitacja, jazda na rowerze - zwierzał się aktor. Takie podejście to my rozumiemy! Wygląda na to, że ojcostwo wyraźnie służy Bartłomiejowi Topie. Zobaczcie sami poniżej, jak spędzają wolne chwile z dziećmi.

Sonda
Czy zgadzasz się ze słowami Bartłomieja Topy na temat ojcostwa?
Martyna Wojciechowska szczerze o adoptowanej córce Kabuli
Nasi Partnerzy polecają