Bartosz Żukowski błaga o pomoc finansową. Walduś z Kiepskich nie daje już rady. Zamieścił dramatyczny apel

i

Autor: Kurnikowski/AKPA Bartosz Żukowski błaga o pomoc finansową. Walduś z "Kiepskich" nie daje już rady. Zamieścił dramatyczny apel

Wstrząsające wieści

Bartosz Żukowski błaga o pomoc finansową. Walduś z "Kiepskich" nie daje już rady. Zamieścił dramatyczny apel

2023-02-11 15:35

Bartosz Żukowski zamieścił w mediach społecznościowych dramatyczny apel. Prosi w nim swoich fanów o pomoc finansową, jednak nie dla siebie. Aktor znany publiczności między innymi z roli Waldusia z serialu "Świat według Kiepskich" błaga o wsparcie w zbiórce pieniędzy na ratowanie czworonogów. - Mega z Pana gość - piszą poruszeni apelem Żukowskiego obserwatorzy.

Bartosz Żukowski błaga fanów o pomoc

Bartosz Żukowski zasłynął z roli Waldusia w serialu "Świat według Kiepskich". Aktor wykorzystuje swoją popularność wspierając szczytne cele. Tym razem wystosował dramatyczny apel w mediach społecznościowych. Bartosz Żukowski na Instagramie zamieścił post, w którym prosi fanów o pomoc finansową, jednak nie dla siebie, a czworonogów. Nie jest tajemnicą, że aktor jest wielkim miłośnikiem zwierząt. Tym razem wstrząsnęła nim historia likwidacji pseudohodowli nowofunlandów. - Znajomi i nieznajomi, uczestniczyłem w tej interwencji i wiozę teraz te psiaki do Warszawy. Wszystkie wymagają ogromnego nakładu pracy i środków. Od żywności i spokojnego, bezpiecznego schronienia począwszy, poprzez szeroką diagnostykę, leczenie farmakologiczne, operacyjne i specjalne zalecenia dotyczące odżywiania, kąpiele i golenie, aż po przygotowanie ich do kontaktu z człowiekiem i znalezienie odpowiedzialnych opiekunów - napisał w relacji na Instastories. 

Aktor prosi o wsparcie finansowe zbiórki na psy

Bartosz Żukowski wstrząśnięty historią zamieszczoną na stronie zbiórki, postanowił pomóc. Wystosował na swoim Instagramie apel, w którym prosi fanów o wpłaty na konto zbiórki. - Wszystko to generować będzie ogromne koszty i każde wsparcie jest potrzebne. Liczę na wasze wrażliwe umysły i w ich imieniu proszę o wpłaty - dodał aktor.

Klątwa Kiepskich. Sąsiedzi i znajomi Ferdka, którzy odeszli

Czy wiesz, że weterynarze to grupa najsilniej obarczona ryzykiem śmierci samobójczej?

Posłuchaj rozmowy o blaskach i cieniach zawodu weterynarza!

Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany