Kurdej-Szatan

i

Autor: AKPA/Baranowski Kurdej-Szatan

Szokujące fakty

Basia Kurdej-Szatan przez lata ukrywała to przed światem! Nagle prawda wyszła na jaw. Posądzali ją o kłamstwo

2023-08-23 11:16

Basia Kurdej-Szatan to jedna z największych gwiazd polskiego show-biznesu. Widzowie pokochali ją za rolę w serialu "M jak Miłość". Teraz aktorka podzieliła się nowymi faktami ze swojego życia. Przez lata milczała na ten temat, a ludzie posądzali ją o kłamstwo. Poznajcie szczegóły!

Barbara Kurdej-Szatan jest jedną z najpopularniejszych polskich aktorek. Aktorka zadebiutowała w serialu telewizyjnym "Plebania". Ogólnopolską popularność zyskała dzięki roli w serialu "M jak miłość". Ponadto zagrała w takich produkcjach jak "7 rzeczy, których nie wiecie o facetach", "Pech to nie grzech", "Narzeczony na niby" czy ostatnio w "Porady na zdrady 2". Teraz wyjawiła tajemniczy sekret ze swojego życia! Przez lata posądzano ją o kłamstwo!

Basia Kurdej-Szatan przez lata milczała! Teraz zdecydowała się o tym opowiedzieć

Basia Kurdej-Szatan dopiero niedawno ujawniła, dlaczego dwukrotnie musiała podchodzić do egzaminu dojrzałości, co w rezultacie sprawiło, że była podejrzewana o oblanie matury. Jak wyznała w rozmowie z portalem 24Opole.pl doszło bowiem do wycieków arkuszy, w wyniku czego, ona i reszta maturzystów nie mogli przystąpić do matury!

- Maturę musiałam zdawać dwukrotnie. Pewnie wiele osób pomyśli, że oblałam i udało się dopiero w poprawce. Nic z tych rzeczy. W Opolu były wtedy przecieki i władze tak się zdenerwowały, że musieliśmy pisać egzamin ponownie - powiedziała w rozmowie z serwisem "24Opole.pl".

Zobacz poniższą galerię: Szatan nie kierowca - Basia Kurdej-Szatan za kierownicą 

Basia Kurdej-Szatan szczerze o zdradzie. Czy można ją wybaczyć?