Ile Beata Kozidrak straci za swój pijacki rajd w BMW? Wyliczenia ekspertów

2021-09-07 5:30
Beata Kozidrak straci pół miliona
Autor: Akpa Beata Kozidrak straci pół miliona

Na pijackim rajdzie samochodowym Beata Kozidrak (61 l.) straciła nie tylko dobre imię. Szacuje się, że na dzień dobry straci około pół miliona złotych. Nie dość, że nie może już liczyć na kontrakty reklamowe, to jeśli chce znów grać koncerty, będzie musiała sporo zejść ze stawki. Poznajcie szczegóły.

Beata Kozidrak przez lata była jedną z najlepiej zarabiających artystek w kraju. Za koncert Bajmu życzyła sobie aż 60 tys. zł – to prawie dwa razy więcej niż inni popularni artyści. I dostawała tyle.

Tego lata zagrała siedem biletowanych koncertów i dała recital na festiwalu w Sopocie. Na jej konto wpłynęło więc blisko pół miliona złotych. Drugie tyle doszło z kontraktów reklamowych. Przez ostatnie miesiące Beata Kozidrak była twarzą m.in. popularnego napoju gazowanego. Firma już odcina się od współpracy z gwiazdą.

NIE PRZEGAP: Magda Gessler ostro o niezaszczepionych. Edyta Górniak komentuje. I to jak! Tylko u nas

O ile może spaść wartość rynkowa Kozidrak, zapytaliśmy specjalistę.

- Spadnie znacząco. W zależności od tego, jak ta sytuacja zostanie rozegrana przez sztab Beaty. Wykonała pierwszy właściwy ruch, czyli szybko przeprosiła. To podstawa. Gdyby kombinowała, byłoby coraz gorzej – mówi nam medioznawca Wojciech Szalkiewicz (55 l.). - Będzie stratna finansowo, o czym świadczy reakcja firmy, która natychmiast odcięła się od współpracy z nią. Na razie na kontrakty reklamowe nie ma co liczyć. A jeśli chce znów występować, na pewno będzie musiała zejść ze stawki koncertowej. Popyt na nią przez najbliższe miesiące będzie słaby – mówi nam specjalista.

ZOBACZ TAKŻE: Majka Jeżowska ostro o Beacie Kozidrak. Wysyła ją na leczenie

Co powinna zrobić teraz Beata Kozidrak, by naprawić swój wizerunek?

- Przepraszać, przepraszać i jeszcze raz przepraszać. Powinna udzielić wywiadu spowiedzi, na przykład w "Super Expressie". Cała reszta to już zmniejszanie strat. Ale nawróceni grzesznicy cieszą się sympatią, więc Beata ma szansę odzyskać przychylność ludzi – ocenia Szalkiewicz.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE