Majka Jeżowska ostro o Beacie Kozidrak. Wysyła ją na leczenie

2021-09-06 5:30
Majka Jeżowska ostro o Beacie Kozidrak
Autor: Akpa Majka Jeżowska ostro o Beacie Kozidrak

Echa pijackiego rajdu Beaty Kozidrak (61 l.) jeszcze długo nie ucichną. Znajomi ze świata show-biznesu mówią wprost: gwiazda Bajmu potrzebuje specjalistycznej pomocy. Głos zabrały właśnie m.in. Majka Jeżowska (61 l.) czy Monika Richardson (49 l.).

Po tym, co stało się w środę wieczorem, Beata Kozidrak będzie miała "kaca" jeszcze przez długo. Internauci są dla niej bezlitośni. Zasypali portale społecznościowe memami i filmikami z Beata w roli głównej.

NIE PRZEGAP: Beata Kozidrak szczerze o alkoholu i swoim piciu

Bardzo dosadnie i stanowczo do tej sytuacji odniosła się Majka Jeżowska (61 l.). Piosenkarka uważa, że gwieździe potrzeba teraz więcej troski, choć ostro komentuje jej winę.

- Większość ludzi ma potrzebę „dokopania” leżącemu. Nie zazdroszczę Beacie takiej czarnej sławy, mam też nadzieję, że poniesie zasłużoną karę i pójdzie się leczyć, bo człowiek uzależniony nie przyznaje się, że ma problem, a podejrzewam, że tak jest. Ale dajcie spokój z wyśmiewaniem Beaty w memach, żarcikach i hejtach... – napisała w komentarzu na Instagramie.

ZOBACZ TAKŻE: Maryla Rodowicz trafiła do szpitala w Opolu. Nie mogła oddychać. Wiemy, co się stało

Leczenie sugeruje też Monika Richardson (49 l.).

- Bardzo lubię Beatę. Bardzo trzymam za nią kciuki. Wiem, że bardzo dużo w życiu przeszła... Choroba alkoholowa jest straszną, nieuleczalną chorobą, z którą żyjemy do końca życia. Nie sugeruję bynajmniej, że Beata jest alkoholiczką, nie śmiałabym wydać takiego wyroku. Natomiast jeżeli ma problem z alkoholem, to nie jest kwestia oceny, czy skreślenia człowieka, tylko podjęcia leczenia - powiedziała w rozmowie z Jastrząb Post.

Kasia Kowalska o skutkach przejścia COVID-19
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE