Beata Kozidrak nosi perukę

i

Autor: Akpa Beata Kozidrak nosi perukę

Gwiazda wyznaje prawdę

Beata Kozidrak weźmie ślub?! Gwiazda wyznała prawdę. Szczere słowa o miłości

2023-03-14 12:50

Beata Kozidrak nie kryje, że jest znów zakochana! Choć gwiazda nadal nie potwierdza tożsamości nowego ukochanego, to w wywiadzie dla "Vivy" powiedziała naprawdę wiele! Beata Kozidrak między innymi zdradziła, czy weźmie ślub ze swoim partnerem. Tak szczerych słów o miłości w polskim showbiznesie dawno nie było!

Beata Kozidrak zwierza się na temat nowego partnera! Mówi o miłości i ślubie!

Beata Kozidrak ma za sobą trudne chwile. Skazana za jazdę po alkoholu gwiazda chce zapomnieć o upokarzających chwilach, a największą pomocą jest dla niej teraz bez wątpienia nowa miłość. Sławna piosenkarka nie ukrywa, że jest znów zakochana, ale oszczędnie dawkuje informacje o swoim partnerze. Jak pisze "Pomponik", plotki głoszą, iż 63-latka jest w związku z 45-letnim technikiem stomatologii, który ma za sobą krótką przygodę z telewizyjnymi programami, ale Beata Kozidrak tego nie potwierdza. Uchyliła jednak mocno rąbka tajemnicy! W wywiadzie dla "Vivy" powiedziała naprawdę wiele! Beata Kozidrak między innymi zdradziła, czy weźmie ślub ze swoim partnerem.

Beata Kozidrak: "Na pewno nie wyjdę za mąż, chociaż bardzo się stara, ale ja nie chcę"

"Nie będę tłumaczyć, na czym polega mój związek z obecnym partnerem. Ale na pewno nie wyjdę za mąż, chociaż bardzo się stara, ale ja nie chcę. Żyje mi się bardzo fajnie. Bo w związku, który nie polega na tym, że ktoś mnie będzie kontrolował" - wyznała gwiazda. "Czuję jego miłość, zrozumienie i że jest blisko mnie. (...) Jesteśmy ze sobą i tak jest nam po prostu dobrze. To jest moje szczęście w tej chwili. (...) W domu jestem romantyczna, jestem dynamiczna i ciągle chcę być zakochana. Bo miłość daje skrzydła. Czasami wkurza również. Ale to jest taka temperatura naszego życia i wszystko jest po coś!"- mówiła zakochana po uszy Kozidrak. Kto wie, może jednak partnerowi uda się namówić ją na ślub?! Przypomnijmy, że w 2016 roku piosenkarka rozwiodła się z Andrzejem Pietrasem.

Sonda
Kogo lubisz bardziej: Rodowicz czy Kozidrak?

Beata Kozidrak: wiek, wzrost, kariera. Jak dobrze znasz królową polskiej sceny?

Pytanie 1 z 7
W którym roku otrzymała swoją gwiazdę w Alei Gwiazd Polskiej Piosenki w Opolu?
Obrońca Beaty Kozidrak tłumaczy, dlaczego nie stawiła się w sądzie!
Nasi Partnerzy polecają