Beata Tyszkiewicz ma dość. Podjęła smutną decyzję

2020-01-24 5:40
Beata Tyszkiewicz odchodzi z show biznesu
Autor: AKPA Beata Tyszkiewicz odchodzi z show biznesu

Niestety, to bardzo zła wiadomość dla fanów Beaty Tyszkiewicz (82 l.). Okazuje się, że postanowiła zrezygnować z show-biznesu i nie ma ochoty wracać na wizję. Woli usunąć się w cień. Do powrotu nie namówili jej ani największe stacje telewizyjne, ani filmowcy. Nieważna są też kwoty, którymi kuszą ją producenci. Wielka aktorka nie chce się pokazywać w gorszej formie. Woli, aby zapamiętano ją jako perfekcyjną damę polskiego kina i telewizji.

Rok 2017 nie był szczęśliwym czasem dla pierwszej damy polskiego filmu. W maju przeszła zawał, a po nim jeszcze dwa kolejne. Trafiła do Instytutu Kardiologii w Aninie, gdzie lekarze ratowali jej życie i zdrowie. Zrezygnowała z pracy na planach filmowych i po 13 latach pożegnała się fotelem jurora w „Tańcu z gwiazdami”. Otoczona opieką przez córki – Karolinę (53 l.) i Wiktorię (43 l.) – nie ma ochoty na inne towarzystwo.
Mama nie chce wracać do życia publicznego. Chce od tego odpocząć. Tak zdecydowała i jest uparta – mówi Karolina Wajda i dodaje: – Wszystko ma związek z szacunkiem, jakim moja mama darzy swoją publiczność. Ona uważa, że gwiazda zawsze i wszędzie powinna być wzorem, dobrze wyglądać i nie urażać ludzi swoją słabością i gorszym wizerunkiem. Dzisiejsze pokolenie ma do tego inny stosunek. Aktorki pokazują się w dresach i bez makijażu, a moja mama zawsze była osobą zadbaną.

Moja mama darzy swoją publiczność ogromnym szacunkiem. Ona uważa, że gwiazda zawsze i wszędzie powinna być wzorem, dobrze wyglądać i nie urażać ludzi swoją słabością i gorszym wizerunkiem.

Także z tego powodu aktorka nie wyjeżdża do sanatorium, bo tam otaczałby ją tłum ludzi, którzy przyzwyczaili się do jej nieskazitelnego wizerunku i serdecznych rozmów.

– Mama odpoczywa jedynie w moim dworku w Głuchach pod Warszawą, tam gdzie są Muzeum Norwida, stajnie i szkoła jeździecka, którą prowadzę. Warunki mam dla niej sanatoryjnie – zdradza Karolina.
Jednak na co dzień aktorka woli swoje mieszkanie w mieście, mieszka z nią gosposia, a Karolina często wpada do niej i przywozi ze sobą... czekoladki! Ale nie takie zwykłe. Cała rodzina wie, że Beata Tyszkiewicz uwielbia tylko mleczne cieniutkie czekoladki Lindt Swiss Thins, których bliscy poszukują dla niej za granicą, bo w Polsce trudno je kupić.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE