Aktorzy serial Krawczyk

i

Autor: AKPA Aktorzy serial Krawczyk

Powstanie serial o Krzysztofie Krawczyku! Kto powinien go zagrać?

2021-06-19 4:15

Życie Krzysztofa Krawczyka (†74 l.) to gotowy scenariusz na film albo serial. Dlatego też po śmierci artysty zrobiła się kolejka chętnych reżyserów, którzy chcieliby go stworzyć. Menedżer i wieloletni przyjaciel piosenkarza Andrzej Kosmala (75 l.) w rozmowie z „Super Expressem” zdradza szczegóły. – Mamy gotowe trzy pierwsze odcinki. Rozmowy trwają – mówi nam. Kto ma szansę zagrać legendarnego piosenkarza? Zagłosuj w naszej sondzie!

Mało który artysta miał tak barwne życie jak Krzysztof Krawczyk. Wiele działo się zarówno w jego życiu zawodowym, jak i prywatnym. Ogromna kariera, zagraniczne trasy koncertowe, pobyt w USA i trzy żony, to tylko kilka informacji z jego życia, których na pewno nie zabraknie w adaptacji filmowej. Okazuje się, że pierwsze rozmowy w tej sprawie odbywały się w porozumieniu z artystą. – Jeszcze za życia Krawczyka prowadziłem rozmowy. Są nawet napisane trzy pierwsze odcinki na podstawie książki biograficznej „Krzysztof Krawczyk. Życie jak wino” – mówi nam Andrzej Kosmala.

Ewa Krawczyk ma dość oszczerstw. Zadba o syna Krawczyka: Mój mąż płacze w niebie

Krzysztof Krawczyk marzył o tym, by powstało o nim takie dzieło, dlatego też jego menedżer chce uszanować jego wolę. – Rozmowy trwają nadal. Jest kolejka chętnych producentów, reżyserów i scenarzystów do zrobienia serialu i filmu fabularnego – zdradza. Kto miałby zagrać Krawczyka? – Jak na razie nie zapadła żadna decyzja. Krzysztof nie miał żadnego faworyta. Jedno jest pewne, będzie potrzebnych pięciu aktorów, bo chcemy pokazać całe jego życie od dziecka – wyjaśnia.

Jak na razie nie zapadła decyzja, gdzie pojawi się ekranizacja. – Kilka stacji telewizyjnych jest zainteresowanych – dodaje.

Grób Krzysztofa Krawczyka zmienił się nie do poznania. Nietypowe "ozdoby" są wszędzie

Kto powinien zagrać Krzysztofa Krawczyka? Zagłosuj w naszej sondzie!

Tak wygląda grób Krzysztofa Krawczyka trzy dni po pogrzebie
Sonda
Kto powinien zagrać Krzysztofa Krawczyka?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE