Beyonce i Tina Turner w żywiołowym duecie

2008-02-11 12:06

Dzieli je ponad 42 lata, ale w noc rozdania muzycznych nagród Grammy na scenie nie było między nimi widać różnicy. Beyonce i Tina Turner wystąpiły w energicznym duecie i rozgrzały publiczność zgromadzoną wczoraj w Los Angeles.

Dla 68-letniej Tiny Turner był to pierwszy od ponad siedmiu lat koncert. Gwiazda od dłuższego czasu przebywa na muzycznej emeryturze, więc tym bardziej zaskakujący był jej występ. Razem z Beyonce (26 l.) wykonała trzy swoje wielkie przeboje: „Proud Mary”, za który w 1972 roku sama została uhonorowana Grammy, „What’s love got to do with it” oraz „Better be good to me”.

Największym zwycięzcą jubileuszowej 50. uroczystości rozdania Grammy była borykająca się z narkotykowym uzależnieniem Amy Winehouse. Kontrowersyjna wokalistka otrzymała aż pięć statuetek. Cztery nagrody odebrał Kanye West. Wśród nagrodzonych znaleźli się również: Alicia Keys, Justin Timberlake, Rihanna, Mary J. Blige i Foo Fighters. Nagrody wręczono w 110 kategoriach.

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki