Jarosław Bieniuk pokazał zdjęcie z imprezy z Anną Przybylską. "Ideał kobiety, matki, żony"

2022-07-31 16:21

Jarosław Bieniuk w swoim ostatnim poście na Instagramie w niezwykle ciepły sposób wspomina Annę Przybylską. W nocy najwyraźniej wzięło mu się na wspominki, bo zamieścił niepublikowane dotąd zdjęcie sprzed lat. Można wywnioskować, że fotografia została zrobiona na początku związku Przybylskiej i Bieniuka. Piłkarz opatrzył ją opisem "ANIA" i emotikoną przedstawiającą serce. "Tacy młodzi" - komentują wzruszeni internauci.

Anna Przybylska, Jarosław Bieniuk

i

Autor: AKPA

Anna Przybylska i Jarosław Bieniuk przez lata tworzyli wspaniałą rodzinę

Film o Annie Przybylskiej ma mieć swoją premierę 5 października 2022 roku, czyli w ósmą rocznicę śmierci aktorki. Niewątpliwie Ania Przybylska była jedną z najbardziej lubianych polskich aktorek, a jej fani do tej pory ciepło ją wspominają. Dlatego nie dziwi fakt., że tak wiele osób z zapartym tchem czeka na premierę filmu o Przybylskiej. Dokument będzie opowiadać o życiu aktorki i na pewno nie zabraknie w nim historii miłości, jaka połączyła Przybylską i Bieniuka. Para doczekała się trójki dzieci - Oliwii, Szymona i Jana, którymi po śmierci ukochanej zajął się piłkarz. Co jakiś czas rodzina Ani wspomina ją w mediach społecznościowych. Choć obecnie Jarosław Bieniuk jest szczęśliwie zakochany w Zuzannie Pactwie, to i tak co jakiś czas wraca myślami do ukochanej Ani. W nocy z soboty na niedzielę (30/31 lipca) na Instagramie zamieścił zdjęcie sprzed lat, najprawdopodobniej był to początek jego związku z aktorką.

Bieniuk opublikował archiwalne zdjęcie Przybylskiej

Czarno-biała fotografia, która pojawiła się w mediach społecznościowych piłkarza, wzruszyła jego obserwatorów. Na zdjęciu widać Bieniuka w krótko ściętych włosach, rozmawiającego przez telefon. Obok niego młoda i roześmiana Anna Przybylska wystawia język do aparatu. Piłkarz opatrzył zdjęcie opisem "ANIA" i emotikoną w kształcie serca. - Ideał kobiety, matki, żony - piszą w komentarzach fani.

Nieznane zdjęcia Anny Przybylskiej

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki