Bogdan Kalus z serialu Ranczo

i

Autor: Mikulski/AKPA

Zaskoczeni?

Bogdan Kalus wrócił do Wilkowyj. Fani dopytali, co z kontynuacją "Rancza". Stanowcza odpowiedź serialowego Hadziuka

2023-06-30 0:05

Bogdan Kalus (58 l.) zyskał ogromną sławę dzięki serialowi "Ranczo", w którym wcielał się w postać Hadziuka - jednego ze stałych bywalców "ławeczki". Ostatnio na profilu aktora pojawiło się zdjęcie z serialowych Wilkowyj. "Lubię wracać tam, gdzie byłem już" - brzmiał podpis. Jeden z fanów zapytał, czy to oznacza, że produkcja doczeka się kontynuacji. Aktor odpowiedział.

Bogdan Kalus wrócił do Wilkowyj. Fani dopytali, co z kontynuacją "Rancza". Stanowcza odpowiedź serialowego Hadziuka

Trudno w to uwierzyć, ale ostatni odcinek "Rancza" został wyemitowany w 2016 roku. Co chwilę pojawiają się informacje o jego kontynuacji. W międzyczasie pożegnaliśmy Pawła Królikowskiego, czyli Kusego, oraz Franciszka Pieczkę, który grał Stacha Japycza. Producenci zastrzegali, że znaleźli sposób, jak ich zastąpić. Od dłuższego czasu żadne nowe informacje o produkcji nie pojawiają się.

Nie wszyscy wiedzą, że serialowe Wilkowyje to tak naprawdę wieś Jeruzal (woj. mazowieckie). Cały czas jest ona chętnie odwiedzana przez fanów produkcji TVP, którzy robią sobie zdjęcie na ławeczce, a także przy tablicach upamiętniających aktorów. Ostatnio zjawił się tam nie kto inny, jak Bogdan Kalus.

"Lubię wracać tam, gdzie byłem już" - napisał. Jeden z fanów zapytał o kontynuację "Rancza". "Stare śmieci :) czyżby kontynuacja? ;p oj pięknie by było ... nawet i animowana wersja była by piękna <3" - brzmiało pytanie.

Aktor odpowiedział. "Nie, kontynuacji nie będzie" - brzmiała odpowiedź Bogdana Kalusa.

"Jak miło zobaczyć Pana na ławeczce, szkoda, że bez żyjących współtowarzyszy. Jest Pan stałym gościem w moim domu, gdyż RANCZO oglądam bardzo często i uwielbiam ten serial i wspaniałych aktorów odtwórców wszystkich ról" - brzmiał inny komentarz.

Jesteście zaskoczeni?

Bogdan Kalus: Miałem zawał, ale tańczę
Sonda
Czy "Ranczo" powinno być kontynuowane?
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany