Boska Maria Sadowska. Mistrzyni parawaningu [ZDJĘCIA]

2021-08-04 5:30
Boska Sadowska na plaży
Autor: PAPARA26 Boska Sadowska na plaży

Maria Sadowska (45 l.) jak większość naszych gwiazd zdecydowała się na wakacje w Polsce. Znana reżyserka i piosenkarka relaksowała się w samotności na plaży w Sopocie.

Marysia znalazła chwilę, złapać trochę oddechu po intensywnej pracy nad „Dziewczynami z Dubaju” oraz nową komedią romantyczną „Miłość na pierwszą stronę”. Postawiła na czynny wypoczynek. Po opalaniu postanowiła schłodzić swoje boskie ciało w chłodnych wodach Bałtyku. Gwiazda z radością pluskała się w morzu. Taka kąpiel połączona z pływaniem doskonale wpływa na dobre samopoczucie i kondycję.

Trzeba przyznać, że artystka na wybrzeże pojechała doskonale wyposażona. Naszej uwadze nie mógł umknąć zestaw prawdziwego plażowicza, czyli parawan i parasol. Jak widać te akcesoria nie zapewniły Sadowskiej anonimowości. Cóż, może i dobrze, bo zwłaszcza panowie zgromadzeni na plaży mieli na co popatrzeć.

Marysia Sadowska w bikini na plaży
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE