"BrzydUla" zaręczona! Julia Kamińska i Piotr Jasek wezmą ślub?

2013-06-24 9:35

Tego pierścionka nie dało się nie zauważyć. Julia Kamińska (26 l.), czyli serialowa "BrzydUla", prezentuje z dumą błyszczący na jej palcu sporych rozmiarów kamień. Wszystko wskazuje więc na to, że wkrótce zmieni swój stan cywilny. - W moim życiu szykują się spore zmiany - wyznała tajemniczo Julia. Jej wybrankiem jest scenarzysta Piotr Jasek (46 l.).

Obydwoje poznali się na planie "BrzydUli". On pisał scenariusz serialu, ona grała w nim główną rolę. Jasek jest prozaikiem, poetą, scenarzystą, absolwentem łódzkiej PWSFTviT. Ukochany serialowej BrzydUli ma też na swoim koncie kilka nagród literackich.

>>> DANIE DNIA - nowy serial z JULIĄ KAMIŃSKĄ dopiero JESIENIĄ 2013

Za scenariusz "Niebieski mundurek" dostał prestiżową nagrodę w polskiej edycji Międzynarodowego Konkursu Scenariuszowego Hartley-Merrill. Pisał m.in. seriale: "Lot 001", "Duża przerwa", "Bao-bab, czyli zielono mi". Był głównym scenarzystą seriali: "Na Wspólnej" i "Egzaminu z życia". - Na początku często żartowałem, że praca przy polskim serialu niczym się nie różni od pracy w fabryce samochodów - śmiał się w jednym z wywiadów Jasek.

Mimo iż od 2,5 roku są parą, nie wszyscy kibicują tej miłości. Ponoć rodzice Julii nie do końca są zadowoleni z tego, że ich córka spotyka się z dużo starszym od siebie mężczyzną...

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Polub nas na Facebooku!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE