Była prostytutką, będzie królową - sukces gwiazdy "Barw szczęscia"

2020-02-18 5:30
Barwy szczęścia odc. 2123. Dominika (Karolina Chapko)
Autor: Artrama Barwy szczęścia odc. 2123. Dominika (Karolina Chapko)

W serialu „Korona królów” wciąż niepodzielnie panuje królowa Jadwiga Andegaweńska, ale jak dowiaduje się „SE”, na planie powstają już zdjęcia z udziałem trzeciej żony Władysława Jagiełły, Elżbiety Granowskiej.

– W tej roli zobaczymy Karolinę Chapko. Na razie kręcimy zdjęcia, gdy Elżbieta jest jeszcze dwórką królowej Anny Cylejskiej, drugiej żony Jagiełły. Gdy Anna umrze, król zakocha się w Elżbiecie – zdradza nam jeden z pracowników produkcji serialu.

Karolinę na co dzień oglądać możemy w serialu TVP 2 „Barwy szczęścia”, gdzie wciela się w postać Dominiki. Jej bohaterka to była prostytutka, która chce zerwać z przeszłością. – Ona cieszy się, że będzie mogła pokazać się widzom z zupełnie innej strony. Specjalnie dla roli w „Koronie królów” ufarbowała włosy na rude – dodaje nasz informator.
Odcinki z Chapko zobaczymy po wakacjach.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE